אז למה בעצם חשוב כל כך להשקיע במצבר?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

אז למה בעצם חשוב כל כך להשקיע במצבר?

השקעה לטווח הארוך מאוד

שאלת ההשקעה בדברים שונים עולה לא אחת אצל אנשים: האם להשקיע בדבר מה, או האם להשקיע פחות. כאשר מדובר על כלי הרכב שלכם, בו אתם משתמשים חדשות לבקרים, הרי שנדמה כי אין באמת שאלה וההשקעה שלכם חיונית. בעת שתשקיעו בקניית מצברים, אתם מבטיחים לעצמכם שקט נפשי שבא לידי ביטוי בכך שאתם יודעים שהמצבר עתיד לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. לא מעטים אלו שרוכשים מצברים, תוך שהם יודעים מראש כי המותג שלהם אינו מומלץ, השירות המשודך אל המצבר אינו מניח את הדעת, ושסביר כי הם יתחרטו על כך. הטיפול המונע הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא להשקיע במצבר איכותי.

הרכב שלכם אינו שמיש ללא מצבר

תמיד תוכלו להשקיע פחות במערכת האודיו ברכב, בריפודים יוקרתיים או יוקרתיים פחות או בעיצוב והנראות של הרכב. אם יש דבר שלא תוכלו להמעיט בערכו הוא כמובן המצבר. מדובר על אחד החלקים החיוניים ביותר ברכב, שללא תקינותו – הרי שהרכב שלכם עתיד להישאר בחניית הבית. ההשקעה שלכם במצבר היא במידה רבה השקעה באיכות הנסיעה שלכם. נדמה שאף אחד לא רוצה למצוא את עצמו עם רכב שאינו מניע – כך שעליכם להשקיע ברכישת מצברים איכותיים. במידה ורכשתם מצבר והינכם מעוניינים לדעת האם ביצעתם עסקה טובה לחצו כאן

חוסכים עכשיו? תשלמו בעתיד

כמו בכל דבר – תמיד תוכלו למצוא מצברים זולים יותר לצד אלו היקרים יותר. בעת שאתם משלמים יותר, אתם משלמים על איכות ועל הידיעה כי המצבר שלכם מבוטח. לעתים, ישנה נטייה לרכוש את אלו הזולים יותר, תוך האמונה כי "יהיה בסדר". תמיד תוכלו לחסוך את עלויות המצבר האיכותי כעת, אך מה שעתיד לקרות הוא שתשלמו בעתיד יותר. איך בדיוק? נתקעתם בדרכים לאחר שהמצבר אותת לכם מצוקה? כעת עליכם להזמין גרר ולרכוש מצבר חדש. חיסכו מעצמכם את עוגמת הנפש, הטירחה והוצאת הכספים המיותרת: מצברים איכותיים הם המפתח לאיכות חיים ואיכות נסיעה.

משקיעים גם בשירות

בעת שתרכשו מצברים מחברה איכותית שחרטה על דגלה גם את סוגיית השירות, הרי שאתם משקיעים לא רק במצבר עצמו, אלא גם בכל החוויה שלכם. תמיד תוכלו לקנות את המצברים מאנשים מזדמנים ואפילו כאלו הנמכרים בשוק היד השנייה, אך בעת שתרכשו אותם מחברה אמינה ואיכותית, בעלת ותק וניסיון, אתם יודעים כי יש למצבר שרכשתם אבא ואמא. בקניית מצבר חדש, אתם זוכים לקבל אחריות על שרכשתם לאורך שנה ועד שנה וחצי – תלוי סוג המצבר. שירות טוב הוא מפתח לחוויה טובה – אל תחסכו את זה מכם.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5