איזה מצבר הכי טוב לרכב? - מצברים
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

איזה מצבר הכי טוב לרכב?

מצבר הוא מסוג הפריטים שלא תמיד אנחנו שמים אליהם לב ואפילו רואים בהם מובן מאליו - עד שהם מתקלקלים או פשוט מגיעים לסוף חייהם. במקרים כאלה כדאי להיעזר בשירות החלפת מצברים עד הבית כדי לא לבזבז זמן יקר, ובאופן טבעי חשוב מאוד להבין איך בוחרים נכון את האופציה המתאימה ביותר.

מהם הפרמטרים החשובים ביותר?

לשאלה איזה מצבר הכי טוב אין כמובן תשובה אחת קבועה, וזאת משום שלכל רכב מתאימה אופציה אחרת.

בכל מקרה, שני הפרמטרים החשובים ביותר שיש לבחון הם הקיבולת ויכולת ההתנעה. הקיבולת נמדדת באמפר/שעה ועוצמת ההתנעה באמפרים. כדאי לקחת בחשבון שלכל רכב מתאים סוג ספציפי ולכן לא כדאי לחפש דווקא את המצברים החזקים ביותר. את הנתונים המתאימים למכונית שלכם תוכלו למצוא בספר הרכב - ובהחלט מומלץ להתנהל לפי ההמלצות של יצרנית הרכב שכמובן יודעת בדיוק מה המנוע צריך.

מימדי המצבר

עוד פרמטר שחשוב לבחון כשמזמינים שירות החלפת מצבר עד הבית הוא מידות המכשיר.

אם למשל אתם זקוקים למצבר 55 אמפר, תגלו מיד שיש שלל מוצרים עם העוצמה הזו של הזרם החשמלי. הסינון הבא ביניהם הוא בהתאם לממדים - יש מצברים שהם גבוהים וצרים, אחרים הם נמוכים ורחבים ויש גם מצבר שהקטבים בו בולטים לעומת מצבר שהקטבים בו שקועים. עוד כדאי לקחת בחשבון שבחלק מהמכוניות חשוב להתקין רק מצבר שהקוטב החיובי הוא הימני או שמאלי - ובאופן כללי חובה לוודא התאמה מלאה למקום שקיים במנוע של הרכב שלכם למצבר.

האם כדאי להעדיף מותג?

בחלק מהתחומים מוצר ששייך לחברה ידועה הוא בעל יתרונות משמעותיים בהשוואה למוצרים שהשם שלהם לא מוכר. יש גם תחומים שבהם מיתוג הוא בעיקר תוצאה של פרסום ולאו דווקא איכות. בעולם הרכב בהחלט כדאי להעדיף מוצרים בעלי שם, ולכן כשמזמינים מצבר עד הבית כדאי להעדיף את המוצרים של וולטה, וארטה, בוש, שנפ וכו'. בדרך זו תוכלו לדעת בוודאות שקיבלתם מצבר אמין ועמיד, כזה שימלא את התפקיד שלו במשך 3-4 שנים ללא תקלות מיותרות.

עוד אופציה היא מצבר יד2. אמנם מדובר בפתרון שחוסך כסף, אבל מצד שני הוא עלול להחזיק מעמד זמן קצר במיוחד ולהתגלות כלא משתלם. בהתאם מומלץ לבחור באופציה הזו רק כשהנסיבות מחייבות זאת, ולהקפיד לקנות אותו אך ורק מחברה רצינית ואמינה.

להקדים תרופה למכה

עוד המלצה חשובה היא לא לחכות שהמצבר ישבוק והמכונית לא תניע, אלא להיערך בצורה חכמה. אורך החיים של מצבר הוא עד 3-4 שנים, ובנוסף לבדיקת הגיל כדאי לבצע גם בדיקות תקופתיות שיזהו חולשה או תקלה. גם סימנים מוקדמים - כמו למשל גמגום בזמן ההתנעה או בעיות בנוריות החיווי - מחייבים התייחסות. אמנם בעזרת שירות מצברים עד הבית נמנעת מכם טרחה רבה, אבל גם כך מדובר בחוויה לא נעימה שכדאי למצוא לה את המענה המקצועי מראש.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5