מצבר משומש - כל מה שצריך לדעת | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מצבר משומש - כל מה שצריך לדעת

אחת לכמה שנים אתם צריכים להגיע אל חנות המצברים במטרה להחליף את המצבר שלכם. אף אחד לא היה רוצה להתעורר בבוקר אל רכב לא מניע, ובמידה רבה – אף אחד לא צריך. כשאתם נערכים מספיק זמן מראש, אתם מבטיחים כי אתם מחליפים מצבר בזמן וכך אתם נמנעים מתקלות מיותרות ואירועים בלתי צפויים.

השאלה הגדולה באמת היא איזה מצבר אתם צריכים: מבצר חדש או מצבר שנעשה בו כבר שימוש? מסתבר כי ישנם מקרים בהם המצברים המשומשים הם העדיפים יותר:

 

מה עליכם לדעת על המצברים המשומשים?

ראשית, חשוב שתדעו מה המשמעות של מצברים משומשים. כפי שאתם יכולים לנחש, אלו מצברים שכבר נעשה בהם שימוש. העובדה שהם מוצעים למכירה נוספת מעידה על כך שהם תקינים ושניתן ליהנות מהם, אך חשוב לדעת כמה דברים חשובים עליהם: במרבית המקרים, אך לא תמיד, מצבר משומש הוא מצבר שלא נותרה לו תקופת אחריות, כך שבמידה ותצטרכו שירות תיקונים עבור המצבר,

דעו כי הוא לא באחריות ויהיה עליכם לשלם ממיטב כספכם על תיקונו. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא מה תקופת החיים שנותרה לו. המצברים מומלצים לשימוש של עד כשלוש או ארבע שנים, כך שבעת שרכשתם מצבר בן שנתיים, נותרה לו תקופה יחסית קצרה לשרת אתכם.

 

ממי כדאי לרכוש מצבר יד שניה?

עבור רבים שוק היד השנייה הוא שוק פרטי השייך לאנשים פרטיים. בעוד ישנם אביזרים שאכן מומלץ לרכוש מאנשים פרטיים, ישנם אביזרים שממש לא. בעת שאתם רוכשים מצבר, עליכם לדעת היטב ממי אתם רוכשים אותו, מה המוניטין של מי שרוכש לכם ובעיקר שתוכלו לחזור אליו במקרים של כשלים או ליקויים שצצו בו. לכן, עם רצונכם לרכוש מצבר יד שניה, עשו עסק עם חברה מוכרת ואמינה כמו "מצברים עד הבית".

באופן זה, אתם מבטיחים כי חוויית השירות הכל כך חשובה, לא באה על חשבון מחיר זול של מצבר שנמכר עבורכם כמצבר משומש. אל תתפתו לרכוש מצברים מגורמים לא ידועים – הבטיחו לעצמכם דרך בטוחה עם מצבר איכותי.

 

ממתינים לרכב החדש שלכם? הסתפקו במצבר משומש

אז מתי כדאי לרכוש מצבר יד שניה? המקרה הראשון והשכיח ביותר הוא מקרה שבו רכשתם רכב חדש, אתם ממתינים לו, ובינתיים אתם נוסעים על הרכב הנוכחי שלכם. מובן כשמש כי בעת שאתם ממתינים לרכב חדש שאמור להגיע אליכם בתור מספר שבועות, אין כל סיבה להשקיע את מיטב כספכם ברכישת מצבר חדש שלאחר מכן לא יהיה לכם שימוש בו.

תוכלו להסתפק במצבר משומש שישרת אתכם לאורך כמה חודשים וכך ליהנות גם מיתרון כלכלי שכן הוא זול יותר בהשוואה למצבר חדש. זכרו: את המצבר המשומש עדיף תמיד לרכוש מחנות מצברים מובילה ולא מאדם פרטי.

 

נוסעים בקרוב לחו"ל? אין סיבה להשקיע במצבר חדש

ישראלים רבים מגשימים את חלומם המקצועי עם רילוקיישן אל ארץ כל האפשרויות: ארצות הברית. אם גם אתם נוסעים בקרוב לאמריקה או לכל מקום אחר בעולם, אין באמת סיבה להשקיע במצבר חדש. במרבית המקרים, אלו מכם הנוסעים לעבוד או ללמוד בחו"ל, משאירים את הרכב בחנייה עד לחזרתם. לכן, אין כל סיבה להשקיע כסף רב ברכישה של מצבר חדש אם אין כל תכניות להשתמש ברכב.

במקרים בהם הרכב שלכם אכן נשאר בארץ אך בשימוש של בן משפחה, כדאי לשקול את האפשרות להשקיע במצבר חדש שישרת את נוסעיו לתקופה המירבית. במידה ולא, הסתפקו במצבר יד שניה שיכול גם הוא לענות על הצורך.

 

כשאתם נתקעים בדרך וממתין לכם מצבר חדש בבית

ולעתים, אתם לא יכולים לתכנן תמיד את הבאות, כך שלא מעטים הנהגים שיצאו בבוקר עם הרכב שלהם מהחניה, ובדרכם הם נתקעו עם הרכב בעקבות תקלות במצבר. לא אחת, ישנם נהגים המחזיקים בבית הפרטי שלהם מצבר רזרבה – לכל מקרה שלא יהיה. במקרים שכאלו, ובמידה והמצבר שלכם אכן הושבת בדרככם, אין כל סיבה לרכוש מצבר חדש ולהחליף אותו ברכב שלכם.

הסתפקו במצבר יד שניה רק על מנת שתוכלו להגיע בחזרה אל ביתכם, ועם הגעתכם בשלום תוכלו להחליף את המצבר המשומש ברכב למצבר החדש שלכם.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5