בכל כמה שנים צריך להחליף מצבר לרכב? | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

בכל כמה שנים צריך להחליף מצבר לרכב

בכל רכב יש מצבר, ומדובר ללא כל ספק על אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב. יחד עם זאת, נדמה כי לא כל הנהגים מודעים לשגרת תחזוק נכונה, כמו גם לתדירות החלפת המצבר. רגע לפני שגם אתם ממהרים לחנות המצברים, דעו גם אתם מתי יש צורך בהחלפת המצבר שברכב שלכם:

 

מצבר חדש: שקט ל-4 השנים הקרובות

הבשורה המשמחת היא שכל עוד אתם רוכשים מצבר חדש, אתם יכולים להיות שקטים ל-4 השנים הבאות. המון נהגים מופתעים לשמוע זאת וסבורים כי את המצבר צריך להחליף אחת לשנה. המצברים של המותגים הגדולים הנמכרים בחנויות המצברים המובילות, מעניקים לכם שימוש איכותי ובטיחותי לכמה שנים. כן חשוב לדעת כי במידה ורכשתם מצבר של מותג כמצבר יד שניה, אין זה אומר שגם הוא ישרת אתכם לארבע שנים. מצברים משומשים מספיקים לרוב למספר חודשים בודדים בלבד, מבלי שהם מגיעים עם תעודת אחריות.

 

מצבר יד שניה: מה התאריך המוטבע עליו אומר?

כאמור, המצברים החדשים הינם המצברים האידיאלים ואלו המומלצים לכם בהנחה ואתם נוהגים על רכב קבוע. יחד עם זאת, אם אתם זקוקים לפתרון נקודתי של כמה חודשים, מצבר משומש יכול להתאים לכם. לכמה זמן מצברים משומשים מספיקים? אין תשובה חד משמעית. שימו לב כי מצבר משומש הינו מצבר שכבר היה מותקן ברכב אחר, כך שעליכם לדעת לאורך כמה זמן נעשה בו שימוש. ישנם מצברים שנעשה בהם שימוש כחודשיים בלבד, בעוד ישנם מצברים שנעשה בהם שימוש לאורך שנתיים. על כן, חשוב לבדוק זאת בכדי לדעת מה תקופת השימוש המומלצת, תוך שתוכלו לדעת כמה זמן נותר למצבר לשרת אתכם על פי התאריך המוטבע עליו.

 

בדיקת שגרתית במצבר: מה אומרים המומחים?

בכל שלושה חודשים מומלץ לכם להגיע אל חנות המצברים על מנת לבצע בדיקה שגרתית במצבר. בדיקות שכאלו חיוניות בכל תקופה בשנה, כאשר הדגש הוא לפני עונת הקיץ החמה שבה עלולים לצוץ כשלים וליקויים שונים בעקבות הטמפרטורות החמות. בבדיקה שכזו, יכולים מצד אחד לשלול כשלים שונים אך גם למצוא כשלים שונים. בעוד ישנן תקלות שניתן לתקן במסגרת האחריות, ישנם מקרים בהם כדאי להחליף מצבר  בעיקר אם אתם מתקרבים לתאריך בו מראש מומלץ לכם להחליפו.

 

תעודת האחריות: הדרך שלכם להימנע מהחלפה מוקדמת של המצבר

בעת שאתם רוכשים מצבר חדש, אתם מקבלים תעודת אחריות לכשנה וחצי. הודות לתעודה זו, בעת שישנם כשלים שונים במצבר, אתם יכולים להגיע אל חנות המצברים ולזכות בשירות תיקונים. כך, אינכם צריכים להחליף את המצבר עם כל תקלה שעולה. כל עוד המצבר מתוחזק כנדרש לרבות דימום המצבר בעת שאתם ממתינים ממושכות בכביש, מילוי של מים מזוקקים והקשבה לקולות שאינם סבירים מהמצבר, הרי שאתם יכולים להיות שקטים ל-4 שנים מרגע רכישתו.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5