החלפת מצברים - אל תוותרו על בעל מקצוע אמין לביצוע העבודה
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

החלפת מצברים - אל תוותרו על בעל מקצוע אמין לביצוע העבודה

זה קורה לכולם ובד"כ באופן לא צפוי. נכנסים לרכב מכניסים את המפתח לסוויץ' מנסים להניע ומקבלים קולות חרחור מהמנוע או שנתקלים בדממה. הדבר הראשון שעובר בראש, ובצדק, זה שהמצבר מרוקן. עכשיו צריך להשיג כבלים ולנסות להטעין אותו על מנת להגיע למוסך או לחשמלאי, או במקרה הגרוע יותר, להזמין גרר.

במצבי דוחק שכאלה אנחנו כמובן לחפש את בעל המקצוע הקרוב והזמין יותר. כמו בכל תחום גם כאן יש מי שינצל את המצב שנקלעתם אליו וינסה לדחוף לכם מצבר במחיר גבוה או לגבות תשלום מופרז עבור העבודה. חשוב מאוד שתפנו לקבל עזרה מחשמלאי רכב שאתם מכירים או שקיבלתם עליו המלצה. אתם לא מבינים בתחום וצריכים להיות מסוגלים לבטוח בבעל המקצוע בעיניים עצומות. ניתן להקביל זאת לתחומים רבים נוספים, למשל, במקרה שצריך לפרוץ דלת רכב ולהחליף מנעול ומפתחות, חלקי המנעול יכולים להיות הטובים ביותר בשוק או סתם היקרים ביותר, אבל בפועל משנה מי המנעולן שיבצע את העבודה כיצד הוא ישלים אותה, והאם הוא מנעולן מקצועי ומיומן שלא יגרום בטעות לנזק מיותר במהלך העבודה . דבר חשוב נוסף הוא האם ניתנת אחריות על המוצר ועל העבודה. כך גם לגבי חשמלאי הרכב שימכור לכם את המצבר החדש ויתקין אותו.

 

מה עושים כשהמצבר הולך:

תמיד אפשר לקנות מוצר כלשהוא לבד ולנסות להתקינו באופן עצמאי, אולם במקרה של מצבר שהוא חלק כל כך חשוב לרכב , אל תחשבו על זה אפילו. הכרחי שתרכשו מצבר מטעם מוסך מורשה ואמין. כמו כן, אל תתנו לכל מיני 'מביני עניין' לעזור לכם עם הבעיה. אלא אם כן השכן או הגיס הוא חשמלאי רכב מורשה, אין לו מה לנסות ולהתקין לכם מצבר ברכב.

בעלי המקצוע קיימים על מנת לספק לכם שירות בתחומי מומחיותם. כמו שלא תנסו לפרוץ דלת של רכב או בית לבד ותזמינו מנעולן כך לא תנסו להחליף מצב ברכב אם אינכם חשמלאי רכב. הנטייה לנסות ולחסוך בהוצאות, היא מוטעית במקרה הזה. כאשר מדובר על מצברים עליכם להבין שהמצבר חייב להיות מותקן ברכב כמו שצריך. הרכבה לא תקינה יכולה להוביל לבעיות שונות, כולל לפגיעה במצבר עצמו.

אם נתקעתם עם מצבר גמור ואתם זקוקים למצבר חדש, זכרו שהפעם, חיסכון כספי הוא לא פונקציה. בחירה במצבר של חברה טובה בעלות סבירה, היא אידיאלית, אבל אם אין לכם אפשרות כזו אל תתפתו להתפשר על טיב המצבר או  על עלות ההתקנה שלו ברכב בגלל מחיר, משום שהמצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב. במקרה הזה אין איפה לחסוך, בחרו במצבר איכותי המיוצר על ידי חברת מוכרת, ופנו לחשמלאי רכב מקצועי ואמין להתקין אותו עבורכם.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5