הטיפים שיסייעו לכם להאריך את חייו של מצבר לרכב
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

הטיפים שיסייעו לכם להאריך את חייו של מצבר לרכב

הרכב שלכם יצליח לשרת אתכם בלי חלונות חשמליים, מערכת מולטימדיה או מזגן שיקל עליכם את עומס החום. מנגד, אם ישנו אלמנט מרכזי ברכב שבלעדיו הרכב שלכם הינו מכונה ללא תכלית הוא מצבר לרכב. בעת שאתם רוכשים מצבר חדש, אתם רוכשים שקט נפשי למשך 4 שנים.

מה שקורה בפועל הוא שלמרות שהמצבר שלכם בעל תוחלת חיים של כמה שנים, אתם מוצאים עצמכם מחליפים אותו הרבה לפני תאריך היעד. הסיבה? תחזוק לא נכון. על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מהמצבר שלכם, לפניכם כמה טיפים לתחזוק נכון של מצבר חדש או מצבר יד שניה:

 

אף עבודה לא יכולה להחליף עבודה של איש מקצוע

מצבר לרכב הוא מצבר שאתם רוכשים מאיש מקצוע והוא גם מצבר שצריך להיות מוחלף על ידי איש מקצוע. גם במקרים בהם אתם מגיעים פיזית אל חנות המצברים וגם אם רכשתם את המצבר עם שירות של מצבר עד הבית, חשוב מאד שמי שיחליף לכם את המצבר יהיה איש מקצוע.

מדובר על הטיפ הראשון והחשוב ביותר, שכן החלפת המצבר ברכב בדרך שאינה נכונה יכולה לגרום לו נזקים מיותרים. שילוב לא נכון של המצבר עתיד לגרום לקצר שישפיע באופן ישיר על תוחלת החיים שלו. על כן, דרשו במעמד רכישת המצבר שגם יחליפו לכם אותו ברכב. מדובר על שירות המגיע לכם במעמד הרכישה, נצלו אותו!

 

דאגו להניע את הרכב בכל כמה ימים

מרבית הנהגים נוהגים ברכב הפרטי שלהם על בסיס יומי. קרה והרכב שלכם נשאר לנוח בחניית הבית? דאגו להניע אותו בכל כמה ימים. במידה ונסעתם לחופשה בקיץ או שקיבלתם רכב מהעבודה והם אלו המונעים מכם להניע את הרכב חדשות לבקרים, יש לדאוג להנעתו. חשוב מאד להתניע את הרכב לפחות פעם בשבוע ולנהוג איתו לפחות למשך עשר דקות. אם גם אתם רוצים מצבר לרכב שישרת אתכם למשך כל תוחלת החיים המומלצת שלו, עליכם לתחזק אותו כנדרש.

 

אל תתעלמו מהצטברות קורוזיה

למרות שאינכם מוסכניקים או טכנאים, חשוב שתישארו עם יד על הדופק בכל הקשור למצבר שלכם. אחד הכשלים החמורים ביותר שיכולים לקרות במצבר שלכם הינו הצטברות של קורוזיה מסביב למצבר. לכן, חשוב מאד שתבדקו את המצבר שלכם פיסית ותשללו הימצאות של קורוזיה המצטברת על החיבורים השונים. במידה ואתם מגלים קורוזיה, נסו לנקות אותה ולהקפיד על ניקיון אחת לכמה חודשים. במקרים אקוטיים יותר, כדאי לבדוק את המצבר עם טכנאי מצברים.

 

גם המצבר שלכם צמא

כשם שאתם צמאים יותר מהרגיל בעונת הקיץ, כך גם מצבר לרכב. הטמפרטורות בעונת הקיץ בישראל מאד גבוהות, כך שהמצבר נוטה לאבד יותר מים מהרגיל בעקבות אידוי. לכן, חשוב לבצע בדיקת מים בתוך המצבר ובמקרים בהם אכן חסרים מים, יש להוסיף אך ורק מים מזוקקים. שימו לב כי שימוש במים שאינם מזוקקים רק גורם נזק רב יותר ויכול לגרום לקורוזיה או קצרים שיקצרו את אורח חייו של המצבר שלכם. את מילוי המים תוכלו לבצע בצורה עצמאית, אך ניתן תמיד להסתייע בטכנאי מצברים מנוסים ומקצועיים יותר.

 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5