היכן ניתן לבצע הסבה לגז ברכב שלי?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

היכן ניתן לבצע הסבה לגז ברכב שלי?

השימוש במצבר הוא אינדיבידואלי ומותאם על פי סוג הרכב, לכן כשאנחנו רוכשים רכב מסוים, עלינו לוודא שהמצבר אותו אנחנו רוכשים או מקבלים עבורו, אכן מתאים לו. לכל רכב מתאים מצבר מסוג שונה עם קיבולת שונה. זה נכון הן לגבי כלי רכב רגילים, קרי כאלה שעובדים אך ורק על דלק וזה נכון גם לכלי רכב שעברו הסבה לגז בנוסף למערכת הדלק המותקנת ברכבם, בעזרת מערכת גז זו הם יכולים גם לנהוג ברכב.

בעלי כלי רכב אשר מעוניינים לבצע הסבה לגז, ההמלצה היא לבצע את תהליך ההסבה במוסכים מורשים לשם, על מנת שביצוע התהליך יתבצע באופן מדויק. התהליך כשלעצמו לא אמור לשנות לפעולת המצבר, מאחר ואין למערכת הגז שום השפעה על החלקים המכאניים של הרכב ובפרט לאופן בו הוא מונע. קרי לפעולת המצבר. עם זאת במידה והעבודה לא תתבצע במקום מורשה אשר יודע כיצד לבצע את ההסבה, הרי שאנחנו עלולים לגלות חריקות בפעילות הרכב אשר עלולה  להשפיע גם על פעולת המצבר.

חשוב לציין, למרות שאין להתקנת מערכת גז ברכב השפעה ישירה על פעילות המצבר הרי שעצם זה שמדובר במערכת נקייה ולא מזהמת מחד ומאידך מערכת חסכונית אשר מפחיתה את בלאי הרכב, מאפשרת לבעלי רכב שביצעו הסבה לגז, ליהנות מחיי מצבר ארוכים יותר מאשר במקרים רגילים.

כיצד רוכשים מצבר חדש בצורה חכמה

כמו כל סוללה, גם מצבר לרכב יכול בשלב מסוים להתרוקן ובמקרה כזה אין ברירה אלא להחליף את הסוללה, כלומר את המטען. חשוב להבהיר לא בכל פעם כשהרכב לא נדלק, זה אומר בהכרח שהמצבר ריק, ייתכן ומדובר בסיבה אחרת שגורמת לו לא להידלק. בשביל לוודא זאת יש לקחת את הרכב לחשמלאי רכב שיבחן את מצב המצבר ותקינותו. למידע נוסף על שמירת המצבר לאורך זמן לחצו כאן

במידה והמצבר לא תקין או שהסוללה אכן נגמרה, יש להטעין אותו מחדש בעזרת מטען מיוחד או לרכוש מצבר חדש ומלא על מנת שנוכל להשתמש ברכב בצורה רגילה. במידה ורכשתם מצבר חדש כמובן שעליכם לוודא שהמצבר אכן חדש לגמרי ואתם מקבלים אותו מ"הניילונים" ואין מדובר במצבר ממוחזר או משומש.
אורך חייו של מצבר יכול לנוע בין 10 ל-15 שנה אם מדובר במצבר ג'ל או חומצה, לבין 3-4 שנים במקרה של מצברי מים, כאמור אם מדובר ברכב שעבר הסבה לגז ייתכן והמצבר יחזיק זמן יותר. העמידות של המצבר תלויה, מן הסתם, באיכותו ובחברה שייצרה אותו, ועל כן יש להקפיד, בכל מקרה על התקנת מצברים של חברות מוכרות ומובילות.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5