המדריך המלא לנסיעה איכותית | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

המדריך המלא לנסיעה איכותית

אפשר להתווכח אודות הנחיצות של מערכת סטריאו ברכב או ריפודים מעור, אך אם אתם מעוניינים בנסיעה איכותית ובטוחה, לא תוכלו להתפשר על חלפים איכותיים וחדישים מחברה אמינה.

לא משנה כמה השקעתם בקניית הרכב ומאיזה דגם הוא, עם הזמן הוא עלול להזדקק לתיקונים ולחלקי חילוף. אחד החלקים הנפוצים ביותר אותם צריך להחליף כל שנתיים שלוש זהו המצבר. מצבר מגיע עם תאריך תפוגה ולאחריו יש צורך להחליפו, אם כי קיימים מקרים רבים בהם עולה הצורך להחליף את המצבר עוד לפני שעובר התוקף שלו. בכל אחד מן המצבים הללו חשוב לדאוג לחלפים איכותיים כדי שהנסיעה תהיה איכותית וחלקה ולא תיתקעו בדרך.

מי צריך לדאוג לחלפים איכותיים?

המקרה הראשון בו חשוב לרכוש חלקי חילוף איכותיים מחברה אמינה, הוא כאשר מלמדים נהיגה. במהלך לימודי נהיגה המורה מכשיר תלמידים רבים בו זמנית, כאשר כל תלמיד עובר עשרות שיעורים. כדי ללמד כמו שצריך ולוודא שהרכב בטוח לנסיעה ויכול לשמש גם שעות רבות באופן יומיומי, חשוב לדאוג לתחזוקה מתאימה של הרכב. כשעולה הצורך בטיפולים או בהזמנה של חלקי חילוף והחלפת מצבר, אי אפשר להתפשר על חלקים באיכות ירודה או מצברים משומשים.

אותו הדבר בבית ספר למקצועות הנהיגה וזהו המקרה השלישי. קורס משא כבד, קורס רכב ציבורי וכן הלאה הם קורסים בהם יש לימוד תיאורטי לצד לימוד מעשי ונהיגה רבה על רכבים מסוגים שונים, כולל משאיות ואוטובוסים. רכבים אלו חייבים להיות מטופלים ובמצב תקין, כדי לא לסכן את התלמידים ואת שאר הנהגים בכביש ולכן זהו מקרה נוסף בו חייבים לדאוג לחלפים איכותיים.

גם מי שאינו משתמש ברכבו למטרות עבודה, כגון משאיות משא כבד או לימודי נהיגה, צריך לסמוך על הרכב הפרטי שיוביל אותו ממקום למקום בצורה בטוחה ובזמן. כולם מכירים היטב את תחושות התסכול וחוסר האונים המתעוררים כאשר לפתע המצבר שובק חיים והרכב לא מניע. עם מצבר איכותי זה לא אמור לקרות.

מהו מצבר איכותי?

מצבר איכותי הוא מצבר היכול לשמש למשך שלוש עד ארבע שנים, תוך התאמה לדגם הרכב ולאקלים הישראלי. כמו כן, מצבר איכותי הוא מצבר שמאחוריו עומד מותג מוביל ומוכר בתחום המצברים, המעניק למוצריו אחריות מקיפה וארוכת טווח.

גם מצבר איכותי יכול לשבוק חיים, אך זה יקרה בעיקר בשל חוסר התאמה לדגם הרכב או בשל חוסר בתחזוקה מתאימה. למשל, רכב שעומד ימים רבים בחניה ללא שימוש, יכול להגיע למצב בו המצבר מתרוקן. עם זאת, צריך להבדיל בין מצבר שהתרוקן חלקית וניתן להחזירו לשימוש לבין מצבר שסיים את פעילותו באופן סופי. כך או כך אתם לא לבד ויש לכם פתרון.

שירות מצברים עד הבית ידאג לשלוח אליכם איש צוות שיבדוק ויאתר את מקור התקלה באמצעות מכשור מתקדם, ובמידת הצורך יחליף את המצבר בו במקום למצבר איכותי ואמין.

 
שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5