המצברים – תפקיד חשוב בכל נסיע
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

המצברים - תפקיד חשוב בכל נסיעה

האם תוכלו לדמיין את החיים המודרנים ללא כלי הרכב המניידים אתכם בקלות לכל מקום? התחבורה הפרטית והציבורית גם יחד, שינתה את חייהם של רבים, וכיום ניתן לגשר על פערי מרחק בזמנים קצרים. אפשר לומר במידה רבה, כי אם יש מישהו שכולם חייבים לו תודה הוא למצבר הרכב. למרות שכל חלק ברכב חיוני להפעלתו, ללא המצבר הרי שלא ניתן להתחיל בנסיעה, ובמידה והוא נתקע בדרך, הרי שלא ניתן להמשיך בנסיעה ללא הימצאותו של מצבר תקין. בכל נסיעה, יש למצבר תפקיד חשוב ועל כן חייבים לבחור במצבר איכותי, להחליפו לאחר פרק הזמן המומלץ ולהגיע לביקורות מעת לעת על מנת לוודא את תקינותו. תוכלו לדמיין מצב של הובלת דירה או יציאה לחופשה עם רכב שבו מצבר תקול?

מעוניינים במידע נוסף על מצברים לחצו כאן וקבלו את כל התשובות לכל השאלות הנפוצות

 

יוצאים לחופשה משפחתית בארץ:

 

הגיע העת בשנה שאתם יוצאים לחופשה משפחתית. חתמתם על חופש במקום העבודה, הכנתם מכתב למורה וארזתם לא מעט חפצים על מנת להיות בטוחים כי אתם מוכנים לחופשה הגדולה שלכם. בעת שאתם יוצאים לחופשה מבלי לוודא את תקינות הרכב, ובדגש על מצבר הרכב, הרי שהחופשה שלכם עומדת בסימן שאלה. לא אחת, בעת שהמצבר לא מאותת על בעיה או תקלה, ניתן לחשוב כי הכל בסדר בגזרתו. חשוב לזכור כי למצברים יש תוקף ואינם חיים לנצח. 

 

נסיעה לעבודה כחלק משגרת היום:

 

מצבר לא תקין יכול להפתיע אתכם לא רק ביציאתכם אל חופשה, אלא המון פעמים מדובר על השגרה שלכם. בכל בוקר אתם ניגשים אל החנייה שלכם, בידיעה כי אתם עתידים להכנס אל הרכב ולנסוע אל מקום העבודה. שמעתם קולות מהמצבר והתעלמתם מהם? אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה בדקתם את המצבר? אלו סימנים שלא מסמנים טובות. חשוב מאד לתחזק את הרכב שלכם דרך קבע, עם מתן דגש ותשומת לב לסוגיית המצבר. אל תשכחו כי מדובר על אביזר חיוני ברכב, שבלעדיו – הרכב שלכם נשאר חסר תועלת בחניית הבית שלכם. לשמחתכם, במקרה ונתקעתם, תוכלו להנות משירות של מצברים שמגיעים עד אליכם.

 

חברות ההובלה המתחייבות לעמוד בזמנים:

 

אתם עתידים לעבור דירה ומסתייעים בשירות של חברות ההובלה? אין ספק שבחרתם נכון. לנהגי ההובלות יש אחריות גדולה בעת שהם מתחייבים אליכם, שכן הם מתחייבים להגיע בזמן ולסיים את מלאכת ההובלה בזמן שמוגדר מראש. מה קורה בעת שחברות ההובלה מתחייבות לשירות של הובלת דירה, אך עלולות לצאת למשימה ללא מצבר תקין? אתם עתידים להיות הנפגעים העיקריים. לכן, חשוב לוודא עם חברות ההובלה כי הם דואגים לערוך בדיקות חדשות לבקרים של המשאיות. לשמחתכם, מדובר על חברות איכותיות ומקצועיות המנוסות במתן שירות נרחב, ועל כן הן עומדות בכל התקנים המחמירים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5