הקיץ כבר כאן - מכינים מצברים לרכב לעונה החמה
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

הקיץ כבר כאן - מכינים מצברים לרכב לעונה החמה

למרות שרבים מעידים כי עונת הקיץ הינה העונה המועדפת עליהם, עדיין מדובר על עונה המציבה לא מעט אתגרים. אז לצד הכיף הגדול שבגיחה אל חוף הים והתזמון האידאלי לחופשות, הרי שעליכם להכין עצמכם לקיץ וכך גם את המצבר שלכם. המציאות היא שמרבית הנהגים לא מודעים כלל לעובדה שעליהם לטפח ולדאוג למצבר בעונת הקיץ. מצברים לרכב שאינם מתוחזקים כנדרש בעונה זו, עלולים להגיע למצב שתוחלת החיים שלהם מתקצרת ואתכם משאירה ללא ברירה אלא לרכוש מצבר חדש.

 

הטמפרטורות הגבוהות המאפיינות את הקיץ הישראלי משפיעות באופן ישיר גם על המצבר שלכם. מזג האוויר החם משפיע על המצבר ויכול לגרום לו לנזקים משמעותיים. על כן, רגע לפני שגם אתם תצטרכו להחליף את המצבר מוקדם מתאריך היעד, איך תוכלו לשמור עליו בחודשי הקיץ החמים?

 

בדיקת טרום קיץ: המלצה חמה!

ההמלצה הראשונה לא דורשת מכם מדי. כפי שאתם דואגים לעשות בדיקות תקופתיות אחת לשנה, כך גם כדאי עם המצבר שלכם. מדובר על אלמנט מרכזי ברכב המשרת אתכם עם כל נסיעה ונסיעה שלכם, כך שבדיקה תקופתית מבטיחה לכם ראש שקט ותבטיח כי לא תמצאו עצמכם ללא רכב מניע. בדיקה שכזו תוכלו לבצע עם טכנאי מצברים מנוסים ומיומנים שיבטיחו כי המצבר שלכם אכן תקין ואינו סובל מכשלים וליקויים שונים – החל מהצטברות של קורוזיה מסביב למצבר ועד חוסר במים מזוקקים.

 

רק שהמצבר שלכם לא יתייבש: ממלאים מים מזוקקים

אכן, אחת התופעות השכיחות ביותר בקיץ עם מצברים לרכב, היא מצברים שחסרים בהם מים. מאחר והטמפרטורות מאד גבוהות, נוצר תהליך של אידוי שגורם לחוסר תמידי במים במצבר. במקרים שכאלו חשוב מאד לפעול על פי ההוראות וההמלצות הבאות: לא ממלאים בשום פנים ואופן מים שאינם מים מזוקקים. שימו לב כי מים שאינם מזוקקים יכולים לגרום לנזק במצבר שלכם בדמות קצר או הצטברות של קורוזיה. כדאי למלא את המים עם סיוע של טכנאי מצברים.

 

ממתינים ברמזור? כבו את המנוע

אם ישנו תרחיש אוטופי הרי שהוא נסיעה בכבישים ללא פקקים. המציאות היא קצת שונה ועל כל נהג לעמוד מפעם לפעם בפקקי תנועה. אם גם אתם מוצאים עצמכם בלבו של פקק תנועה, כדאי מאד לכבות את המנוע. המתנה ממושכת עם רכב מניע יכולה לגרום לנזק במצבר, כך שההמלצה הברורה במקרים שכאלו היא לכבות את המנוע לסירוגין. שימו לב כי המלצות אלו רלוונטיות לכם גם אם ברכב שלכם מותקן מצבר חדש וגם אם מותקן בו מצבר יד שניה.

 

יוצאים לחופשה? אל תזניחו את הרכב

כשאתם יוצאים לחופשה של כמה ימים אתם משאירים די מזון ומים לבעל החיים שלכם שגר בחצר? כך חשוב שתטפלו גם במצבר לרכב שלכם. מדובר על תחזוק מינימאלי שיחסוך מכם המון כאב ראש עם חזרתכם מהחופשה. מה עליכם לעשות? אם אתם יוצאים לחופש, דאגו לנתק את צרכני הזרם למינימום, ובקשו ממכר שלכם שיניע את הרכב פעם ביום לכמה דקות. טיפוח המצבר שלכם יאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך כל תוחלת החיים המומלצת שלו שנעה בין שלוש לארבע שנים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5