מצברים עד הבית | מצבר לרכב עד הבית ישירות מהיבואן לצרכן
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

טיפים חשובים לשמירה על המצבר

בפעם האחרונה כשהחלפתם את המצבר ברכב שלכם נאמר לכם כי תוחלת החיים שלו הינה כארבע שנים? נאמר לכם נכון. ובכל זאת, אתם מוצאים עצמכם לאחר תקופה קצרה יותר עם מצבר תקול שצריכים להחליפו פעם נוספת? סביר להניח כי מלאכת תחזוק המצבר שלכם לא בוצעה כשורה או לא בוצעה בכלל, מה שלא משאיר ברירה אלא להחליף שוב את המצבר. דעו כי מצבר איכותי המותאם לרכב שלכם, אכן יכול לשרת אתכם לאורך שלוש ועד ארבע שנים, כאשר כל הנדרש מכם הוא לאמץ את הטיפים הבאים:

 

הגאדג'טים ברכב והמצבר – איך הם קשורים זה לזה?

אולי הדבר האחרון שתחשבו עליו בהקשר של תחזוק מצבר לרכב הוא הגאדג'טים ברכב שלכם. יחד עם זאת, מדובר על אחד הגורמים המשמעותיים ביותר המביאים לכך שהמצבר שלכם מציף תקלות וכשלים. הסיבה? מדובר על צריכת חשמל מיותרת. על כן, כל אלמנט שפועל גם הוא על המצבר צריך להיות כבוי בעת שאין בו שימוש: החל מאורות הרכב, דרך התאורה הפנימית ועד כל אביזר אחר המבוסס על כוחו של המצבר. המטרה שלכם היא להקטין את הצריכה כל עוד ניתן לעשות זאת. עם היציאה מהרכב וגם בעת שאתם שוהים ברכב ואין כל צורך במערכות השונות, לרבות מערכות המולטימדיה, נתקו אותן.

 

כן, גם המצבר דורש בשגרת ניקיון

מים רותחים מסתמנים כמצרך הנחשב והיוקרתי ביותר בעת שאתם מחליטים לנקות את הבית. תתפלאו, אך גם בהקשר של מצבר, מים רותחים יכולים לסייע לכם רבות לשמור עליו. אם גם אתם יודעים מראש כי אתם עתידים להשאיר את הרכב שלכם בחנייה למספר ימים מכל סיבה שלא תהיה, חשוב מאד לנקות את קטבי המצבר. איך עושים זאת? עם מים רותחים בלבד. פעולה שטחית של ניקיון באמצעות המים מסייעת לכם בשמירה עליו, כאשר אלו מכם שרוצים להשקיע קצת יותר יכולים גם למרוח את הקטבים עם חומר שומני כדוגמת וזלין.

 

יוצאים לחופשה? דאגו שהרכב לא יעמוד בחנייה

אם ידעתם וגם אם לא, רכב שנמצא במצב סטטי מבלי שנעשה בו שימוש לא בדיוק מועיל למצבר שלכם. אם אתם יוצאים לחופשה ארוכה, אם קיבלתם רכב חברה ואתם כבר לא משתמשים ברכב הפרטי שלכם ואם אתם נמצאים בחופשת מחלה ממושכת, דאגו להניע את הרכב. מדובר על תדירות של הנעת הרכב לפחות פעם אחת בחמישה ימים, כאשר ההמלצה היא לנהוג איתו לאורך כעשר דקות לערך. רכב דומם לא תורם למצבר שלכם, כך שגם הנעת הרכב מסתמנת כפעולת תחזוק מועילה.

 

ישנם טיפים נוספים?

במעמד רכישת מצבר שלכם, דרשו מטכנאי המצברים עוד טיפים נוספים שיוכלו לסייע לכם בשגרת תחזוק המצבר. אחד הטיפים החשובים ביותר שטכנאי המצברים ירחיב עליו הוא חשיבות המים המזוקקים בהקשר המצבר. נסיעה טובה מתחילה עם מצבר מתוחזק!

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5