טיפים לבחירת מצבר חדש | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

טיפים לבחירת מצבר חדש

מצבר הוא אחד הפריטים החשובים בכל רכב, שכן הוא זה שמספק את האנרגיה הדרושה לכל המערכות החשמליות (שהולכות ומתרבות ככל שהטכנולוגיות משתכללות והמכוניות הופכות למאובזרות יותר ויותר), ולמעשה בלעדיו לא נוכל כלל להניע את הרכב. לכל מצבר תוחלת חיים מסוימת, לרוב 3-4 שנים, וכמו כל מכשיר או ציוד גם הוא עלול להתקלקל (ואיכשהו זה תמיד קורה ברגע הכי לא נכון מבחינתנו…) - כשאין ברירה אלא לרכוש מצבר חדש, מומלץ להקדיש לכך תשומת לב ובפרט לפעול על-פי ההמלצות הבאות.

מהן המידות של המצבר ברכב שלכם?

הפרמטר הראשון לפיו יש לבחור מצבר חדש הוא מידותיו. אמנם האורך, הרוחב והגובה של המצבר לא משפיעים על ביצועיו, אולם בתוך כל מנוע יש מקום ספציפי שמיועד למצבר - ואם תרכשו מצבר שלא מתאים לכך, פשוט לא תוכלו להשתמש בו. מאחר שבכל חנות כלי עבודה (לדוגמא) ישנם שלל מצברים, תמיד תוכלו למצוא אחד מתאים. את המידות המדויקות תוכלו למצוא בספר הרכב.

מהו ההספק שעליו ממליצה יצרנית הרכב?

פרמטר נוסף שהינו חובה, שכן על המצבר החדש להתאים באופן מושלם לרכב הספציפי שלכם, הוא ההספק. בדרך כלל בכלי רכב פרטיים ההספק של המצבר נמצא בטווח של 45 עד 90 אמפר, וחשוב לבדוק מהי המלצתה של יצרנית הרכב (שתופיע גם היא בספר הרכב) ולא לרכוש מוצר עם הספק גבוה מדי או נמוך מדי - הספק לא מתאים עלול להזיק למערכות השונות שמותקנות ברכב, וחבל לשלם מחיר יקר עקב חוסר תשומת לב.

אחריות

בכל חנות כלי עבודה שמכבדת את עצמה תקבלו אחריות על הציוד שאתם רוכשים ובפרט על המצבר. כמובן שבמקביל חשוב לשמור עליו ולהתנהל בהתאם להמלצות (למשל, במכונית שאינה מותנעת לאורך פרק זמן ממושך יחסית המצבר מתרוקן, כך שאם אתם נוסעים לחו"ל ל-3 שבועות כדאי לבקש ממישהו שיתניע את הרכב שלכם פעמיים או שלוש בשבוע ואפילו יעשה איתו סיבוב קצר), אולם לכל מקרה של תקלה שאינה בשליטתכם, כדאי שתהיה לכם אחריות ואין סיבה לוותר עליה.

התאמה לתנאי האקלים בישראל

עוד טיפ יקר ערך הוא לוודא שהמצבר הנרכש מתאים לתנאי האקלים הייחודיים ששוררים בארץ. חשוב לציין כי כל מצבר לרכב מטבעו רגיש למזג האוויר, ועל כן הצורך להקדיש תשומת לב גם לפרמטר זה.

תאריך הייצור

אמנם מצבר הוא לא מוצר מזון שמתקלקל כעבור זמן מה מיום ייצורו, אבל מצברים ישנים עלולים לעבוד בצורה פחות טובה - ואם כבר קונים מצבר חדש כדאי שהוא יהיה באמת חדש. בהתאם כדאי לבחון גם את תאריך הייצור של כל אופציה, וכן להגיע אל חנות כלי עבודה שנמנעת מלהחזיק במלאי סחורה ישנה.

מותג

בניגוד לתחומים כמו אופנה שבהם מותגים הם בעיקר ערובה למוצר יקר יותר ולאו דווקא לאיכות גבוהה יותר, כשמחפשים מצבר חדש כדאי לתת עדיפות למוצרים של חברות מוכרות. הסיבה לכך היא שחברה ותיקה ובעלת שם לא תסכן את המוניטין שצברה בעמל רב ולכן כל המצברים שלה עוברים בדיקות קפדניות ובקרת איכות מחמירה, בעוד מצבר של חברה עלומה עלול להתאפיין בביצועים ירודים ובתוחלת חיים נמוכה.

מחיר

כמו בכל תחום כמעט, גם בעולם המצברים ניתן למצוא פריטים דומים ואפילו זהים בטווח מחירים נרחב למדי. בהתאם חשוב אמנם לבחון קודם כל את התועלת שצפוי כל מצבר לספק, אבל אין סיבה לשלם יתר על המידה עבור מוצר באיכות דומה, וגם אם אתם נעולים על מצבר ספציפי, כדאי לבצע סקר שוק מקיף - אולי יצוץ מצבר איכותי לא פחות במחיר אטרקטיבי יותר, וגם אם לא, עדיין תוכלו למצוא את המצבר הרצוי מבחינתכם במחיר משתלם במיוחד.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5