יבוא מצברים לישראל – איך זה עובד?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

יבוא מצברים לישראל – איך זה עובד?

 אילו מצברים ניתן לייבא כיום לישראל ואילו אישורים נדרשים על מנת לייבא אותם ארצה?

ראשית נפתח ונציין כי לישראל מיובאים בכל שנה מצברים ממדינות שונות ברחבי העולם - ארה"ב, איטליה, צרפת, גרמניה, יפן  ועוד - מדובר במצברים אשר מיובאים מחברות שונות, חלקן נחשבות לחברות מובילות אשר עובדות בשיתוף פעולה עם חברות רכב שונות ובכך מאפשרות התאמה בין המצברים לסוגי כלי הרכב אשר נוסעים על הכבישים בישראל.

על מנת להתאים את המצברים לרכבים ולכבישי ישראל, חשוב לייבא מצברים שמתאימים למזג אוויר חם ולכן אנחנו נמצא בעיקר מצברים עם ריכוז נמוך של חומצה. כמו כן המצברים צריכים להיות חזקים ועמידים על מנת שיוכלו לעמוד בפני דרכים וכבישים בישראל, אשר לצערנו נחשבים לכבישים באיכות ירודה. מכאן אנחנו יכולים להסיק שהמצברים צריכים להיות עם בולמי זעזועים חזקים. המטרה היא לייבא מצברים שיחזיקו מעמד שלוש שנים ומעלה, אורך חיים טבעי של מצבר ולא יצטרכו שום תחזוקה שהיא גם לא מילוי מים. המכוניות מהדור החדש יותר, הם מצברי עופרת חומצה שנחשבים חזקים ואמינים יותר.

אז כיצד ניתן לייבא מצברים לארץ?

על מנת לייבא מחו"ל מצברים איכותיים לרכבים, ראשית יש צורך לקבל רישיון מיוחד ממשרד התחבורה. הסיבה היא שמצברים מוגדרים כחומר מסוכן, ועל כן יש צורך להעביר אותו באמצעות הובלה מיוחדת. את האישור יש לקבל מהמחלקה לרישוי ופיקוח רכב במשרד התחבורה. שם נקבעים הנהלים והכללים לגבי יבוא מצברים. בשביל שיהיה ניתן לייבא מצבר, אנחנו חייבים להציג אישורים שהוא אכן עומד בדרישות הסף של משרד התחבורה בישראל ואכן מתאים לכלי רכב ולרכבים ישראלים.

חשוב להבהיר כי בדומה לכל הליך ייבוא ארצה, מדובר על תהליך שכרוך בלא מעט זמן, מספר עלויות נלוות בין היתר תשלום מכס יבוא כנדרש, וכמובן בירוקרטיה לא פשוטה מול הרשויות השונות. לכן אם ברצונכם לעסוק בכל באופן מסחרי או פרטי (דבר שהוא קשה למדי במחוזותינו), הרי שעליכם להיות מודעים לכל ההליכים המתבקשים מראש.

בנוסף מומלץ מאוד לא לנסות לייבא מצברים מחברות לא מוכרות או ממדינות שאינן ידועות באיכות המצברים שלהן, כך תחסכו לעצמכם זמן יקר והוצאות מיותרות. בשביל לייבא מצברים לכלי רכב מסוגים שונים, באופן מסחרי או פרטי, מומלץ גם לבדוק עם חברות רכב שונות, אילו מצברים עובדים ומה בדיוק צריך לבחון ולעשות. חשוב מאוד גם לבדוק את המחירים בשוק על מנת שלא יווצר מצב שהמצברים יהיו בפער משמעותי מאלו המוצעים בשוק.

מעוניינים בחלקי חילוף לרכב לחצצו על הלינק המצורף

לסיכום נאמר כי יבוא מצברים הוא עניין סבוך ולא פשוט, בגלל חשיבותו הרבה לכלי הרכב והסכנה שיכולה להיווצר אם מייבאים מצבר לא תקין או לא איכותי, לכן חשוב לעמוד בכל הכללים הנדרשים וכן לייבא מצברים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5