כיצד לבדוק מצברים בקיץ | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

כיצד לבדוק מצברים בקיץ

בעונת הקיץ אתם נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת להבטיח שתהיו חכמים בשמש. כשם שאתם עושים הכל על מנת להבטיח שאתם נשמרים, כך חשוב ליישם אמצעי הרגלים שונים למצבר הרכב שלכם. עונת הקיץ הינה עונה מאתגרת, וכדאי שגם אתם תכירו את הטיפים לשמירה על המצבר שלכם בעונת הקיץ. מצברים בקיץ – איך יש לטפל בהם?

 

אל תוותר על ביקורת לפני עונת הקיץ

עוד לפני שתדבקו בשגרת תחזוק שתבטיח את שמירת המצבר שלכם, הרי שכדאי מאד לפני שיאה של עונת הקיץ להגיע אל המוסך המטפל שלכם או לחנות של מצברים. המטרה? לבצע בדיקה למצבר המתבצעת על ידי חשמלאי רכב או מומחה מצברים. מדובר על ביקורת שחשוב לבצע בכל שלושה חודשים, בדגש על התקופה שלפני שיא הקיץ. עם בדיקה שגרתית שכזו שתשלול כשלים שונים, תוכלו להבטיח כי המצבר שלכם מוכן לשרת אתכם גם בקיץ הלוהט. מנגד, במידה ויתגלו כשלים שונים, יהיה ניתן להחליף או לתקן את המצבר בטרם אתם מוצאים עצמכם עם רכב שאינו מניע...

 

גם המצבר שלכם צריך לנוח

אכן, מצברים נועדו לשרת אתכם, אך לעתים מוטב להניח להם לנוח. כידוע, בעת שהמצבר שלכם פועל הוא גם מתחמם, ובעת שמדובר על עונת הקיץ הרי שהחימום הינו קיצוני יותר. על כן, במידה ואתם ממתינים בחנייה, עומדים בפקק או מחכים לילדכם שיצאו מהבית, כדאי מאד לכבות את המצבר. המטרה? לאפשר לו לנוח ולהתקרר. המלצה זו אומנם רלוונטית לכל עונות השנה, אך כמובן שישנו דגש מיוחד בעת שמדובר על הקיץ הישראלי.

 

ואיך מפלס המים מצבר בקשור לתחזוק שלכם?

ישנן המלצות ברורות המגיעות מחשמלאי רכב וממומחי מצברים. אחת ההמלצות היא לבדוק דרך קבע את מפלס המים שבמצבר. ישנן לא אחת תקלות וכשלים במצבר כאשר המקור לכל הבעיות הוא מפלס מים בעייתי ונמוך. שימו לב כי בעונת הקיץ הסבירות שדבר שכזה יקרה גבוהה, זאת מאחר והטמפרטורות מאד גבוהות, כך שהמים שבמצבר יכולים להתאדות. בעת שיש צורך במילוי של מים למצבר, עושים זאת אך ורק עם מים מזוקקים ולא עם מים רנדומלים הנמצאים בקירבתכם.

 

יוצאים לחופשה? הרכב לא

בעונת הקיץ מטבע הדברים המון משפחות יוצאות לחופשות משפחתיות. המשמעות? הרכב נותר לבדו בחנייה וכך הוא יכול להיות דומם לאורך ימים ארוכים. גם אם אתם יוצאים לחופשה של שלושה ימים ובטח אם לחופשה של חודש, דאגו מראש שיהיה מי שיניע עבורכם את הרכב ויעשה איתו סיבוב של כמה דקות. כך, תוכלו להבטיח כי המצבר שומר על פעילות תקינה גם בחודשי הקיץ החמים. רבע שעה בכל יום תספיק בכדי לשמר את תחזוק המצבר שלכם. על כן, השאירו מפתח אצל שכן שאתם סומכים עליו או חבר קרוב שלכם.

 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5