כך תזהו טכנאי מצברים לא אמינים | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

כך תזהו טכנאי מצברים לא אמינים

כמעט כל מדריך שתמצאו באינטרנט או בכלל, יעניק לכם שלל טיפים דרכם תוכלו למצוא את מתקין המצברים האמין ביותר. מאחר וישנם נהגים צעירים שזקוקים לשירות במצבר לראשונה בחייהם, כדאי לדעת איך מזהים את המתקינים הידועים גם בשם "חאפרים". ידע הוא כוח, ובמקרה הזה הוא יכול לשרת אתכם ולמנוע מכם עוגמת נפש מיותרת. לפניכם, 4 מקרים שכיחים שיכולים לקרות גם לכם – דעו איך להתנהל בהם:

 

"הרכב לא מניע? אתה בטוח צריך להחליף מצבר"

אחת התקלות השכיחות ביותר ברכבים היא חוסר יכולת להניע את הרכב. אכן, המון פעמים הסיבה היא כשל או תקלה במצבר, אך בטח ובטח שלא מדובר על מקרה שמצדיק במאת האחוזים החלפה של הצבר. כידוע, מצברים נוטים להתרוקן בעת שלא נוהגים בצורה חסכונית איתם, כמו עם השארת אורות דלוקים לפרק זמן ממושך. במקרה שכזה, אין כל סיבה להחליף את המצבר, אלא שכל הנדרש הוא אך ורק למלא אותו. אם באופן אוטומטי, וללא כל בדיקה מעמיקה מוצע לכם להחליף את המצבר, דעו כי מדובר על מתקין לא אמין.

 

"לא הבנת, האחריות שיש לך לא רלוונטית במקרה הזה"

כל עוד רכשתם מצברים לרכב בסטטוס "חדש", אתם זכאים לשירות מלא על המצבר. כמעט כל תיקון במצבר נכלל במסגרת האחריות שלכם, הניתנת למשך שנה, אך גם ישנם מקרים, בהתאם לסוג המצבר ומותגו, בהם תקופת האחריות הינה לכ-20 חודשים. המון מתקיני מצברים יעדיפו שלא לכבד את תעודת האחריות שלכם, וכך לנצל את המקרה להחלפת מצבר – כך שהם יוכלו להרוויח. דעו כי כל עוד יש לכם תעודת אחריות מלאה, אין כל סיבה להחליף את המצבר.

 

"עזוב אותך, מצבר מחליפים לפחות אחת לשנה"

מצבר חדש הינו מצבר שאמור להעניק לכם שקט לפחות לשלוש שנים, כאשר עם תחזוק נכון ומוקפד שלכם גם תוכלו ליהנות ממצבר לארבע שנים לפחות. בעוד ישנם מתקיני המצברים שישקפו בפניכם מידע אמין, בין היתר אודות תדירות ההחלפה, גם יהיו אלו שרק יעודדו אתכם להחליף את המצבר וכמה שיותר מהר. האם צריך להחליף מצבר אחת לשנה? חד וחלק לא. המון נהגים נופלים בפח, שכן אחת לשנה מתבצעים טיפולים שונים ברכב וישנה גם בדיקת הטסט – כך שנעשה קישור כמעט טבעי בין כל הבדיקות השגרתיות והחלפת המצבר.

 

"אני אתן לך מחיר רק כשאבדוק את המצבר"

מחיר לתיקון תקלה במצבר או להחלפה של המצבר צריך להינתן לכם על בסיס מחירון קבוע, ולא על ידי החלטה רגעית של מתקין המצברים בעת שהוא מגיע אליכם. בעת שאתם מקבלים את המחיר בטלפון, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מקבלים מחיר הוגן בלבד. לא מעטים המתקינים שיגיעו אליכם וינסו לנפח את המחיר, זאת מאחר ואתם הופכים להיות לקוחות שבויים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5