כל מה שרצית לדעת על מצברים ולא העזת לשאול
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

כל מה שרצית לדעת על מצברים ולא העזת לשאול

מצבר לרכב הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש בכל אוטו. הצרה היא שאנחנו לא יודעים הרבה דברים הקשורים למצבר הרכב ואנחנו תדיר מתלבטים בכל הקשור למצבר מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בו. לא רבים מודעים לכך אך בתחזוקה נכונה ניתן לדאוג כי מצבר הרכב יחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר וכך אנחנו נהיה בטוחים כי אנחנו מקבלים את המצבר הטוב ביותר שיש. מצבר איכותי יסייע לנו רבות לנסוע בבטחה ומכאן החשיבות הגדולה בבחירה במצבר הטוב ביותר שיש. בגלל שהמידע על תחום המצברים הוא חלקי הרי שאנחנו נספק לכם את כול המידע שאתם צריכים על עולם המצברים ואם תקראו את המאמר הקרוב אתם תדעו כל מה שצריך על עולם המצברים וכיצד לקנות את המצבר הטוב ביותר, כיצד לתחזק את המצבר בצורה הטובה ביותר וכיצד להבטיח כי המצבר יחזיק מעמד לאורך הזמן הרב ביותר. קראו את המאמר שלהלן ואנחנו מבטיחים לכם כי הדבר יחסוך לכם כסף רב וכי אתם תקבלו את המידע המקיף והשלם ביותר על עולם המצברים.

רכב – הדבר החשוב ביותר לנו לאחר הבית

כל אחד יודע עד כמה רכב חשוב לנו ביום יום, הוא עוזר לנו להתנייד בקלות ויותר מכך הוא מהווה סמל סטטוס רציני ביותר אליו אנחנו צריכים להיות מודעים. נכון שהכותרת אומרת כאילו הרכב שני רק לבית אך ישנם אנשים שבשבילם הרכב חשוב לא פחות מהבית ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך. מעטים הדברים שיתחרו עם רכב איכותי ואנו צריכים לזכור זאת כאשר אנחנו קונים רכב כזה או אחר. כמובן שכאשר אנחנו קונים את הרכב אנחנו רוצים כי המבנה הפנימי שלו יהיה גם הוא ברמה הגבוהה ביותר וזאת מכיוון שרכב בסופו של יום הוא סך כל חלקיו. אנחנו צריכים להבטיח כי המנוע של הרכב יהיה כמה שיותר טוב, שהריפוד של הרכב יהיה איכותי שהשלדה של הרכב תהיה חזקה וכמובן שגם מצבר הרכב יהיה כמה שיותר טוב.

מדוע צריך להשקיע כה הרבה רכב?

אז מדוע למעשה אנחנו צריכים להשקיע כל כך הרבה ברכב? ראשית מדובר בסמל סטטוס המעיד על המעמד שלנו. ככל שהרכב שלנו יותר איכותי כך הסביבה תופסת אותנו כיותר מוצלחים. אך ישנן סיבות רציניות יותר מדוע צריך להשקיע ברכב כל כך הרבה. אחת הסיבות המרכזיות לכך שצריך להשקיע ברכב כל כך הרבה היא מכיוון שככל שהרכב יותר מושקע כך הוא יותר בטיחותי. תאונות דרכים הן דבר איום ונורא שקשה להתחמק מהן אך אם הן כבר קורות לנו אנחנו צריכים להבטיח כי אנחנו נסע ברכב הבטוח ביותר ובכדי לעשות זאת צריך להשקיע ברכב. סיבה נוספת מדוע צריך להשקיע ברכב כל כך הרבה היא בכדי להבטיח כי אנחנו נסע ברכב האמין ביותר שיש. ככל שנשקיע יותר ברכב כך נהיה בטוחים יותר כי יהיו בו פחות תקלות. עובדה זו נכונה הן למנוע הרכב, והן למזגן של הרכב וכמובן גם כאשר אנו מדברים על מצבר הרכב.

נתקעת עם הרכב מה יכולה להיות הסיבה?

גם אם אנחנו משקיעים ברכב המון, עדיין יכולות להתרחש תקלות שלא בשליטתנו. תקלות ברכבים לצערנו הן דבר נפוץ והשאלה היא עד כמה חמורה התקלה. יש להיות מודעים לכך שרכב יכול להיתקע מסיבות מגוונות ולא תמיד זה בשליטתנו לפתור את התקלה של הרכב. לעתים התקלה היא כה חמורה עד שאנחנו נתקעים עם הרכב באמצע שום מקום ואנחנו צריכים להזמין חילוץ. עלינו להיות מודעים לכל הדברים הללו כאשר אנחנו קונים אוטו, אך שימו לב אם אתם קונים אוטו חדש ולא רכב יד שניה הרי שסביר שאתם תבטיחו כי הרכב שלכם לא יסבול מתקלות ובעיות וסביר שאתם תהיו בטוחים כי הרכב שלכם יהיה אמין וייסע לאורך זמן יותר טוב ובצורה יותר אמינה.

יתכן ונגמר המצבר?

אחת הסיבות שבגללן יתכן והאוטו נתקע היא המצבר. מצבר הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר בכול אוטו ולמעשה בלעדיו הרכב לא יתפקד, יתקע ולא ייסע. זוהי כמובן גם הסיבה מדוע כדאי להשקיע במצברים איכותיים ברמה הגבוהה  ביותר שיש. מצברים טובים יבטיחו כי הרכב שלנו ייסע לאורך זמן רב יותר וכך אנחנו נוכל להיות בטוחים כי הרכב שלנו ייסע בצורה הטובה ביותר. למעשה הרבה מהתקלות שבגינן רכבים נתקעים ללא יכולת להתניע הן בגלל מצברים תקולים ועלינו להכיר בבעיה בכדי לפתור אותה בצורה הטובה ביותר. כאשר אנו נתקעים ללא מצבר, הרי שהרכב שלנו יתקע ללא יכולת להתניע אותו וזוהי תהיה בעיה חמורה ביותר אליה אנחנו צריכים להיות מודעים.

חשיבות בדיקת המצבר באופן תדיר

כאשר אנחנו נתקלים ברכב עם מצבר תקול אנחנו בוכים על מר גורלנו, אך האמת היא שבקצת עבודה ניתן להבטיח כי המצבר יחזיק מעמד לתקופה יותר ארוכה ושאנו נהיה בטוחים כי הוא יהיה עמיד לאורך זמן רב יותר. מצברים לרכב הן אחת ההמצאות המרתקות של המאה ה-20 אך ספק אם מי שתכנן אותן חשב על כך שאנחנו פעמים רבות נתקעים בלעדיהם כשאין לנו מה לעשות ואין לנו דרך לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר פרט להחלפת המצבר. עם זאת, ניתן לבדוק את המצבר באופן תדיר בכדי לוודא כי הוא לא עומד להתקלקל וכי אין בו בעיות כפי שנרחיב עליהן בהמשך היכולות להופיע במצברים.

האם אפשר בטיפול מונע לדעת מתי נגמר המצבר?

הבעיה עם מצברים כיום היא שלא ניתן לדעת מתי הם עומדים להיגמר והדבר קורה בהפתעה מוחלטת לנו. כך אנחנו קמים בוקר אחד ומגלים מבלי הכנה כי המצבר באוטו נגמר. הדבר תמיד קורה בדרך לפגישה חשובה ואנו צריכים לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר. ללא ספק מי שימציא מכשיר הבודק מתי מצברים עומדים להיגמר יהיה גאון שירוויח הרבה מאוד כסף על הפטנט שהוא ירשום. רוב האנשים גם יודו מקרב לב לאיש שימציא מכשיר הבודק מתי המצברים עומדים להיגמר. עד אז אנחנו צריכים לסמוך על אלת המזל שתעמוד לצדנו ושתבטיח כי המצבר לא יגמר ברגע החשוב ביותר ולסמוך על מצברים עד הבית שייתנו את השירות המצוין שלהם עליו נרחיב בהמשך בכדי שאתם תוכלו למצוא את המצברים הטובים ביותר בשבילכם.

כיצד לתחזק את המצבר שלכם?

אין זה גזרה משמים שהמבצר שלכם צריך להיהרס. מצבר יכול להחזיק מעמד למשך זמן רב ביותר אם מתחזקים אותו כראוי. כאשר אנחנו דואגים לתחזק מצברים אנחנו למעשה מבטיחים כי המצבר יחזיק מעמד בצורה טובה יותר ולא ייהרס מוקדם מן הצפוי. בכדי לראות אם המצבר נמצא במצב ראוי, ראשית כול בצעו בדיקה חיצונית שלו וראו האם הקופסא שלו נראית במצב תקין. אם הקופסא של המצבר שבורה או סדוקה הדבר צריך להדליק אצלכם תמרורי אזהרה ויש לחשוב אולי לקחת את המצבר למוסך שיסתכלו עליו. בנוסף בדיקה נוספת שעליכם לבצע בכדי לתחזק את המצבר לאורך זמן היא בדיקת המים במצבר. אם אתם לא יודעים כיצד לבצע זאת פנו אל חשמלאי רכב שיסייע לכם או למוסך המתמחה במצברים. מצבר לרכב חייב לפעול עם מים ועל כן יש לדאוג אחת לכמה חודשים לבצע בדיקה בנושא זה. חשוב מאוד לשים לב כי יש למלא בצבר רק מים מזוקקים ולא מים רגילים. בנוסף יש לשים לב כי אסור למלא חומצה לבד במצבר ואל תסתכנו ותנסו לבצע זאת לבד.

בדיקת מתח הטעינה של המצבר

בכדי לתחזק מצבר ברמה גבוהה עלינו לבצע עוד מספר פעולות וזאת בכדי להיות בטוחים כי המצבר תקין. מצברים לרכב עובדים עם מתח טעינה מסוים, אם מתח הטעינה אינו תקין הרי שהמצבר יתקלקל לכם מהר ועל כך יש להצר. ניתן להשתמש במצבר גם מעבר לתקופת האחריות ואנשים רבים אינם מודעים לכך, בכדי לעשות זאת יש לדאוג לתחזק את המצבר באיכות הגבוהה ביותר ולעשות זאת באופן תדיר. את אחת מהבדיקות שניתן לבצע אפשר להזכיר את בדיקת מתח הטעינה אותה הזכרנו לעיל. בדיקה זו עדיף שתבוצע על ידי חשמלאי רכב. את הבדיקה יש לבצע אחת למספר חודשים וככל שתקפידו לבצע את הבדיקה כך תהיו יותר בטוחים כי מצבר הרכב שלכם עמיד יותר ולא יתקלקל לאורך זמן ולכך יש יתרונות עצומים.

חשיבות הזיהוי של נתוני המצבר

אנשים רבים אינם מודעים לכך כי כול המידע על נתוני המצבר נמצא מול עיניהם. על מדבקה המודבקת בחלקו העליון של המצבר נמצא המידע המקיף ביותר על המצבר וכך אנחנו יכולים לדעת כל מה שצריך על המצבר. ניתן למצוא על המצבר את זרם ההתנעה של המצבר, את מתח המצבר, את קיבולת המצבר ועוד. כך אנחנו יכולים לתפעל את המצבר בצורה הרבה יותר חכמה ולהיות מודעים לנתונים שלו בצורה הרבה יותר טובה. כאשר מתרחשת תקלה אנחנו יכולים לנסות ולהבין מה מקור התקלה ולהבין יותר את הנתונים הטכניים המדוברים בין אנשי המקצוע. זוהי מדבקה קטנה אך עם משמעות גדולה ואנו צריכים להיות מודעים אליה כאשר אנחנו מתלבטים באיזה מצבר לבחור וכאשר מתרחשת תקלה באחד המצברים.

האם להסתמך על טוב ליבם של אנשים שיעזרו לנו להתניע את המצבר?

אתם קמים בבוקר, שותים כוס קפה טובה ומתכוננים לראיון עבודה שיכול לשנות את החיים שלכם. מזה חודשים חיכיתם לראיון העבודה הזה וזוהי עבודת החלומות שלכם. המשכורת בה יותר גבוהה, העבודה יותר מעניינת, ואתם תקבלו בנוסף על כך קידום ותהיו מנהלים. אין ספק כי מעטים הדברים אשר יתחרו עם עבודה זו. אם כן הכול נראה ורוד, אך בדיוק כשאתם נכנסים לאוטו ואתם באים להתניע אותו, מה רבה אכזבתכם לגלות כי המצבר באוטו נגמר. למזלכם יצאתם מבועד מועד ויש עדיין סיכוי שאתם תגיעו לראיון העבודה בזמן. לא רק זאת אלא שהצטיידתם בכבלי הנעה איכותיים שיעזרו לכם בצורה הטובה ביותר להניע את הרכב שלכם. כל מה שאתם צריכים עכשיו זה עזרה משומרוני טוב שיעזור לכם להתניע את האוטו. אך בעוד אתם עומדים וממתינים למישהו שיעזור לכם להתניע את האוטו אתם מגלים כי אין בנמצא מישהו כזה ואתם מתאכזבים לגלות כי איחרתם את הפגישה שלכם. זהו תסריט דמיוני אך הוא יכול לקרות לכל אחד ובעיתויים לא פחות נוחים ועל כן ישנה חשיבות מיוחדת להגעת מצבר בזמן כתחליף למצבר שהתקלקל.

חשיבות ההגעה של מצברים עד הבית

מצבר לרכב כפי שכבר הבנו יכול להיות סרט לא קטן בטח כשהוא מתקלקל. איכשהו המצבר תמיד מתקלקל בזמן הכי לא נוח והוא דופק לנו את כל מה שניסינו לעשות. זוהי הסיבה מדוע מצברים עד הבית כה נחוצים ומדוע כה חשוב להזמין דווקא אותם. מצברים עד הבית מגיעים עד אליך ולא משנה היכן אתה נמצא וכל זאת במהירות שיא בכדי להחליף את המצבר שלך. כך אתה לא חייב להיתקע וכך אתה יכול לתקן את הבעיה במהירות הרבה ביותר. לא צריך יותר להזיע ולתקן את המצבר באמצעות כבלי הנעה מצ'וקמקים שלא בטוח שיעזרו לך ויכולים בהפעלה לא נכונה אף להרוס את כול האוטו. כל מה שצריך זה לקרוא למצברים עד הבית והם כבר יתקנו את מצבר האוטו שלך בצורה הטובה ביותר וללא בעיות מיוחדות.

במה אנחנו גאים במצברים עד הבית?

אנחנו גאים בכך שאנחנו אחת החברות הוותיקות ביותר בישראל להחלפת מצברים ושאנחנו נותנים שירות אמין ואיכותי כבר עשרות שנים. המוטו שלנו הוא איכות לפני הכול ובגלל זה יש לנו אלפי לקוחות שחוזרים אלינו שוב ושוב. אנחנו מקפידים לעבוד עם המצברים האיכותיים ביותר שיש ויש לנו כוח אדם מיומן שמחילף את המצברים במהירות ועושה זאת באדיבות עצומה. אנחנו מאמינים כי מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר ועל כן אנחנו עושים מאמצים כבירים להביא את המצבר עד אליכם ולא משנה היכן אתם נמצאים והכול בכדי לפתור את הבעיה שלכם בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5