לא גוררים את הרכב – מצבר עד אליכם! | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

לא גוררים את הרכב – מצבר עד אליכם

רגע לפני שאתם מחייגים בחיוג המהיר אל הגרר שגרר עבורכם לפני 20 שנה את הרכב, דעו כי אפשר גם אחרת! רכב תקוע או לא מניע בעקבות מצבר תקול לא באמת צריך שירות של גרר, אלא שירות של החלפת מצברים בבית הלקוח.

 

נתקעתם עם הרכב? לא צריך לגרור אותו

אם ניסע לרגע במנהרת הזמן כ-15 שנים לאחור, הרי שסיטואציה בה נתקעתם עם הרכב הייתה יכולה להיות מלחיצה מאד: הייתם חסרי אונים ובעיקר שהייתם מודעים לעובדה כי אתם צריכים להיפרד ממאות שקלים ולפעמים אלפי שקלים על מנת לגרור את הרכב למוסך המטפל. כידוע, המון פעמים הסיבה לכך שהרכב לא מניע או נתקע היא מצבר תקול או כזה שתקופת השימוש המומלצת בו הסתיימה. בשנת 2018 אף נהג לא צריך לחשוש. הסיבה? שירות של החלפת המצבר המתבצע על ידי מתקין מנוסה אצלכם בבית!

 

איך שירות עד הבית מציל אתכם?

אולי רבים מדמיינים את הסיטואציה הסבוכה דווקא בדרכים, לאחר שהם יצאו אל יום העבודה שלהם ונתקעו בצומת כשמאחוריהם המון נהגים זועמים ומצפצפים. בפועל, המון נהגים נתקעים דווקא בחניית הבית שלהם רגע לפני היציאה לעבודה, או בעת שהם מסיימים את יום עבודתם ולא מצליחים להניע את הרכב. שירות של מצבר עד הבית יכול להגיע גם עד המשרד, ועיקרו הוא האפשרות שלכם להוריד את מפלס הלחץ, ופשוט להישאר עם הרכב היכן שאתם. כל הנדרש מכם? להמתין למתקין המצברים שיגיע עד אליכם עם ניידת שירות ועם מצבר המתאים לרכב שלכם.

 

לא רק החלפה, אלא גם בדיקה מקצועית

איך מתנהל השירות הזה בפועל? למרות מה שניתן לחשוב, לא מדובר על שירות המבוסס על החלפה מהירה של המצבר, תשלום על השירות ועזיבתו של המתקין. ממש כמו בחנות מצברים או מוסכים, לפני הכל מתבצעת בדיקה שגרתית במצבר שלכם במטרה להבין האם אכן נדרשת החלפה. הסיבה? המון פעמים הפתרון שיוצע לכם הינו טיפול בתקלות או בכשלים שבמצבר. לא אחת, הסיבה לכך שהרכב נתקע או לא מניע היא חוסר במים מזוקקים במצבר או מצברים שהתרוקנו. כל מתקין מקצועי לא ימהר להחליף לכם את המצבר, אלא לבצע עבורכם כמה בדיקות שיבטיחו כי תקבלו את השירות הטוב ביותר.

 

האם שירות שכזה יקר יותר?

בעת שמבצעים חישוב כללי לכל ההוצאות, הרי שהתשובה הינה כמובן שלילית. במידה והייתם צריכים לגרור את הרכב שלכם למוסך, הרי שהייתם צריכים לשלם על שירותי גרר, תשלום עבור הטיפול במוסך ותשלום בנפרד על המצבר. מה קורה עם שירות עד הבית? אתם ממתינים היכן שאתם נמצאים, כאשר המתקין של המצברים מתאם אתכם שעה ומגיע עד אליכם. כך, מדובר על ספק אחד בלבד שאתם עובדים מולו, ולא על שלושה. בכדי להחליף מצבר בראש שקט, אינכם צריכים לשלם ביוקר!

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5