לא רוכשים מצבר ללא תעודת אחריות | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

לא רוכשים מצבר ללא תעודת אחריות!

כפי שכבר יצא לכם לראות, ישנם אינספור מדריכים לגבי רכישה נכונה של מצברים לרכב. למרות שמומלץ מאד לרכוש מצברים של המותגים הגדולים, מצברים חדשים על פני מצברים משומשים ולעשות עסקאות שכאלו רק עם חנויות מובילות, הרי שההמלצה החשובה ביותר היא לרכוש מצבר המגיע אליכם עם תעודת אחריות. בעת שאתם מקבלים תעודת אחריות לכשנה וחצי, אתם יכולים לדעת על המצבר שלכם הרבה מעבר למה שתוכלו לדמיין:

 

המקרה הראשון: המצבר לא מקורי

בעת שמציעים לכם מצברים לרכב ללא תעודת אחריות, הרי שאמורה להידלק לכם נורה אדומה. הסיבה? סביר כי המצבר אינו מקורי. לא אחת ישנם מקרים בהם מוצעים למכירה על ידי אנשים פרטיים מצברים, כאשר הם מציעים מחירים מפתים מאד שאינם חופפים את המחירים המומלצים של ענף המצברים. בעת שמוצעת לכם עסקה שכזו במחיר זול, ובעת שלא מעניקים לכם תעודת אחריות במעמד העסקה, הרי שאתם יכולים לדעת כמעט בוודאות כי מדובר על רכישת חתול בשק. את המצבר שלכם אתם מוכרחים לרכוש אך ורק עם תעודת אחריות.

 

המקרה השני: המצבר כלל לא חדש

בנוסף, המון פעמים הסיבה שלא מעניקים לכם תעודת אחריות על המצבר היא מאחר והמצבר כלל לא חדש. תוחלת החיים של המצברים היא לכארבע שנים לערך, בעוד תעודות האחריות הינן לתקופה של בין 12 חודשים ל-20 חודשים. בהנחה והציעו למכור לכם מצבר תוך שהציגו אותו כמצבר חדש, אך לא מעניקים לכם במעמד הרכישה תעודת אחריות, ישנה סבירות גבוהה מאד כי המצבר כלל לא חדש. מצברים משומשים הינם מצברים שלא מגיעים עם תעודת אחריות, זאת מאחר ונעשה בהם שימוש לאורך תקופה – מה שהופך את התעודה החשובה כל כך ללא רלוונטית.

 

היכן רוכשים? רק בחנות מוכרת!

מצברים לרכב הם מרכיב חיוני וחשוב ברכב שלכם. אין להקל ראש ברכישת המצבר וחשוב לזכור כי עסקה שכזו יש לבצע אך ורק בחנות מצברים מובילה ומוכרת. חנויות המצברים המוכרות ובעלות השם ימכרו לכם מצברים חדשים, תוך שהבסיס לעסקה הוא שירות אמין, אדיב ומקצועי. כמו כן, חנויות אלו מוכרות לכם מצברים של המותגים הגדולים, כך אתם יכולים להיות שקטים כי אתם עושים את העסקה המושלמת: מצבר חדש, תעודת אחריות ושירות מקצועי.

 

תעודת האחריות ושירות עד הבית

אם אתם רוצים ליהנות מהחלפת המצבר שלכם אפילו יותר, דעו כי תוכלו כיום להחליף את המצבר שלכם באמצעות שירות של החלפה עד הבית. הימים בהם היה עליכם להגיע פיסית אל חנות המצברים אינם עוד, וכעת ההחלפה של המצבר מתרחשת בחניית הבית שלכם, בסמוך למקום העבודה שלכם או בכל מקום אחר שתגדירו. יגיע אליכם נציג של חנות המצברים עם מצבר ההולם את דגם הרכב שלכם, תוך שתתבצע בדיקה מקיפה לפני החלפתו. עם ההחלפה, תקבלו גם את תעודת האחריות ותוכלו לנסוע בראש שקט.


 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5