לא רק מצבר – טיפים לתחזוקת הרכב
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

לא רק מצבר – טיפים לתחזוקת הרכב

כל מי שרוכש רכב, יודע שבמידה רבה ההוצאה האמתית היא פעולות התחזוקה השוטפות שלו. בכל זאת, ברור שאין כאן כל מקום לפשרות, כאשר תחזוקה שגויה עלולה להגדיל את חומרת הבעיות ברכב ואף לסכן את המשתמשים בו. החדשות הטובות הן שיש מספר פעולות די פשוטות שאפשר לבצע כדי לתחזק את הרכב היטב, ואנחנו ממליצים לכם לא לוותר עליהן בשום מקרה.

הכל מתחיל מהמצבר:

מצבר הרכב הוא אחד החלפים החשובים ביותר בו, ללא צל של ספק. את המצבר חשוב לבדוק מספר פעמים בשנה, באופן עצמאי או באמצעות חשמלאי רכב. הצעד הראשון הוא להתבונן במצבר ולשים לב לבעיות הנוגעות אליו: דליפת נוזלים, סדקים, חיבורים עמוסים בלכלוך, קורוזיה וכן הלאה. אם נתקלים בקורוזיה או בלכלוך, יש לנקות אותם.

עוד משהו שחייבים לבדוק הוא גובה המים במצבר, כשהבדיקה מבוססת על הפעולות הבאות: פתיחת הפקקים, בדיקת תא מילוי המים ותאי המצבר וכמובן – בחינת גובה הנוזל. אם חסרים מים יש להוסיף מים מזוקקים, לנקות ולחזק את החיבורים. הפעולות הבסיסיות הללו יסייעו לשמור על המצבר שלכם לאורך זמן וימנעו רכישה יקרה של מצבר חדש. מובן שתחזוקת המצבר תמנע גם מצב בו הוא שובק חיים פתאום, מה שמהווה צרה צרורה עבור משתמשי הרכב.

חשיבותם של שמנים"

החלפת שמנים היא פעולת תחזוקה אחרת שהיא בלתי נפרדת. את מילוי השמנים רצוי לבצע במוסך שסומכים עליו בכל מאת האחוזים, תוך כדי וידוא שהשמן שמקבלים נמצא בפחיות סגורות – אחרת ייתכן שאיכות השמן ירודה ועלולה לגרום לנזקים משמעותיים במנוע. את בדיקת השמן יש לערוך בהתאם לסוג הרכב, עם אבחנה בין רכב ידני לאוטומטי.

שימו לב לכך ששמנים שאינם מתאימים לרכב עלולים לגרום נזק משמעותי. לכן, לפני כל קניית רכב מסחרי חשוב לבדוק מהם השמנים המיועדים לו בהתאם להוראות היצרן.

צמיגים ובדיקות אחרות:

לפני שמתחילים נסיעה ברכב רצוי להעיף בו מבט חיצוני, שיכול ללמד עליו לא מעט. זה מתחיל עם ניסיון לאיתור שלוליות של מים או של שמן ליד הרכב, שעלולות להעיד על נזילות ועל צרות אחרות. כשבודקים את הנוזלים ברכב – ורצוי לעשות את זה בתדירות גבוהה – נסו לאתר מפגעים אחרים, דוגמת קרע ברצועות.

צמיגי הרכב חייבים להיכנס לתמונה אף הם. סקרו אותם ויזואלית לפני כל נסיעה, במטרה לאתר תקרים פוטנציאליים. מומלץ לפחות פעם אחת בשבוע למלא אוויר בצמיגים, מה שאפשר לעשות בקלות ותוך מספר שניות בתחנות דלק. ככל שתמנעו מבעיות להתפתח, כך הנהיגה ברכב תהיה בטוחה יותר וכך יימנעו מכם הוצאות כלכליות גדולות בעתיד

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5