למה לא כדאי לרכוש מצבר לבד?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

למה לא כדאי לרכוש מצבר לבד?

בעת שאתם רוכשים את המצבר שלכם לבד מבלי להתייעץ עם אנשי מקצוע, אתם עלולים להפסיד הרבה. למעשה, אתם רוכשים את המצבר, ומכאן והלאה עליכם להסתדר לבד. מנגד, בעת שאתם עושים זאת דרך אנשי מקצוע וחברות מתמחות, אתם זוכים להיחשף אל מגוון רחב של יתרונות: החל מאפשרות לרכוש מצבר לרכב במחיר מבצע, ועד קבלת טיפים לתחזוק המצבר שלכם.

 

יכולת להיחשף אל אפשרויות רכישה שונות:

 

בעת שתרכשו את המצבר מידיים מקצועיות, אתם עתידים להיחשף אל מבצעים שונים ואפשרויות רכישה מגוונות. כך לדוגמא, בעת שתפנו אל אנשי מקצוע וחברות מתמחות, יוכלו להציע לכם מצבר לרכב במחיר מבצע. מעבר לכך שתוכלו לרכוש מצבר נפלא במחיר אטרקטיבי, הרי שמוצעים למכירה גם מצברים שכבר השתמשו בהם בעבר ברכבים, וכיום הם מוצעים בסבב מכירה נוסף. לכן, אל תהיו פזיזים ברכישה שלכם, ועשו אותה כמו שצריך.

 

בדיקת מצבר על ידי איש מקצוע:

 

בעת שתרכשו את המצבר לבד ולא דרך איש מקצוע, אתם למעשה מפספסים את האפשרות שהמצבר שלכם יבדק. הסקתם על דעתם עצמכם שאתם צריכים להחליף את המצבר, אך לעתים מדובר על תקלה שניתן לפתור ללא רכישה של מצבר, או לכל הפחות, לא עם רכישה של מצבר חדש. לכן, לא כדאי להניח הנחות ומיד לאבחן כי המצבר שלכם אינו שמיש עוד. בעת שישנה בעיה במצבר, פונים אל חשמאלי מוסמך, מוסך או שירות של חברת מצברים על מנת שיאתרו עבורכם את התקלה במצבר.

 

התאמת המצבר לסוג הרכב:

 

סביר כי אינכם מכונאי רכב או אנשי מקצוע המבינים במצברים. המשמעות היא שאינכם יכולים תמיד להתאים את סוג המצבר לסוג הרכב. רכישה של מצבר שאינה מתאימה לרכב הינה שוות ערך לאי רכישת מצבר, כך שלא עשתים דבר בכך שדילגתם על השירות של איש מצברים. לכן, בעת שאתם זקוקים להחלפת מצבר, עושים זאת רק באמצעות אנשי המקצוע. חיסכו מעצמכם את הטירחה ואת בזבוז הזמן הרב. מחליפים מצבר? עושים זאת כמו שצריך!

 

מתן טיפים לתחזוק המצבר:

 

תמיד תוכלו לרכוש את המצבר שלכם ולהסתכן בכך שהוא לא יתאים לרכב שלכם, אך מעבר לכך, הרי שאתם גם מונעים מעצמכם את האפשרות לקבל מאיש המקצוע טיפים שונים אודות המצבר. המטרה שלכם היא שהמצבר שלכם יעבוד עם אפס תקלות, ואנשי המקצוע המתעסקים עם מצברים יכולים להעניק לכם מידע אודות תחזוק שוטף של המצבר. כך לדוגמא, בעונת החורף ובעונת הקיץ, ישנם כללים מאד ברורים כמו התנעת הרכב לפחות אחת ליום על מנת לשמור על המצבר. בעת שאינכם רוכשים את המצבר מידיים מקצועיות, אתם מבצעים רכישה שטחית שיכולה לעלות לכם במצבר נוסף בקרוב.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5