למה להזמין מצברים עד הבית לרכב הטויוטה שלכם | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

למה להזמין מצברים עד הבית לרכב הטויוטה שלכם?

תקלות מעצבנות ברכב - זה תמיד קורה דווקא כשממהרים. אם גם אתם נכנסתם לרכב בוקר אחד הכנסתם את המפתח לסוויץ', סובבתם אבל שום דבר לא קרה, אתם לא לבד. אם גם לכם יש רכב טויוטה וכבר מזמן לא בדקתם שהמצטברים תקינים, גם אתם עלולים לשמוע תקתוקים משונים כאשר אתם מנסים להניע בלא הצלחה. עד כה, הפתרון היחיד היה להניע את הרכב בעזרת כבלים ובסיוע נדיבותו של אחד הנהגים האחרים. לאחר מכן, היה צריך לבזבז זמן בנסיעה למוסך על מנת להחליף את המצברים הגמורים. מעכשיו, אפשר בהחלט לעשות משהו אחר. כל מה שצריך זה דבר אחד פשוט. לפנות לחברה שמספקת שירות שעושה את החיים מאוד קלים – שירות מצבר עד הבית.

מצברים מחליפים בזמן

אם גם לכם כמו לרבים אחרים יש רכב טויוטה, למשל אייגו, יאריס, ורסו או פריוס או כל דגם אחר, הזמנת מצברים עד הבית חוסכת לכם לא רק זמן וטרחה. את המצבר ניתן להזמין עד הבית לא רק אם נקלעים למצב לא נעים שבו הרכב נתקע ועומד, לא מתניע. חברה המספקת מצברים עד הבית יכולה לעזור לכם להימנע מצרות ולהחליף את המצבר בזמן הנכון.

אם נדמה לכם שהרכב לא מניע בצורה חלקה כבעבר או שאולי קניתם רכב מיד שניה ואתם לא בטוחים מה מצב המצבר, הזמינו שירות עד הבית. אנשי השירות יגיעו אליכם מצוידים בציוד לבדיקת מצברים. כך תוכלו לדעת באמת האם הגיע הזמן להחליף את המצבר. כך תדעו שלא תיקלעו למצב לא נעים, לא תתקעו בדרך, ביום או בלילה, ממתינים לגרר או מקווים שמישהו יחלוף בכדי לסייע לכם להיחלץ מהצרה. מהיום, קל מתמיד להחליף את המצבר בזמן!

כל מצבר, לכל רכב

כאשר אתם מזמינים מצברים לרכב עד הבית, אתם יכולים לקבל כל סוג של מצבר לכל סוג של רכב. אם למשל יש לכם רכב טויוטה קטן או משפחתי רגיל, תוכלו לקבל אליכם את המצבר המתאים. אם יש לכם רכב שטח או רכב מנהלים, רכב משפחתי גדול בן 7 מקומות או כל דגם אחר – תמיד יביאו אליכם את המצבר המתאים והטוב ביותר.

חברה מקצועית, שמספקת שירות אספקת מצברים עד לביתכם מחזיקה מלאי גדול של מצברים חדישים, בכל גודל ולכל רכב. ולא גודל המצבר למעשה חשוב כי אם המפרט הטכני שלו. יש מצברים בני 40 או 50 אמפר ויש גם מצברי 70 אמפר ויותר. מומחי המצברים ידעו להתאים עבורכם את המצבר הטוב ביותר, מהמותגים המובילים. וזה עוד לא הכל.

מכיוון שמדובר בשירות מתמחה, של אספקת מצברים בלבד, תוכלו ליהנות ממחירים מיוחדים, שאין בשום מקום אחר. אז לא משנה איזה רכב טויוטה יש לכם, לא משנה היכן אתם גרים, פניתם לקבלת שירות והמצבר כבר בדרך אליכם.

 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5