מהו שירות מצברים עד הבית? | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מהו שירות מצברים עד הבית?

הרכב לא מניע, מה עושים?

תקלות ברכב הם מצב מבאס מאוד, בייחוד אם אתם קמים בבוקר, ממהרים לעבודה והאוטו שלכם לא מניע. המחשבות שודאי עוברות לכם ברגע זה בראש הן "יום עבודה הלך, חייבים ללכת למוסך להביא מצבר". אף אחד לא אוהב להיות במצב הזה וזו למעשה הופכת להיות פרוצדורה של חצי יום. על מנת להימנע מכך, כיום יש שירות מצברים עד הבית, כך שאינכם צריכים לצאת ולו רגע אחד למוסך. אתם יכולים לקבל את השירות עד אליכם בנוחות שלכם. 

מהו שירות מצברים עד הבית?

שירות מצברים עד הבית למעשה דואג ללקוחות אשר מעוניינים להחליף מצבר מבלי שיצטרכו לגשת למוסך או חשמלאי רכב. למעשה בשירות זה מגיע אליכם טכנאי יחד עם המצבר אשר מתאים לרכב שלכם ומתקין אותו באופן יעיל בתוך הרכב. אתם יכוליןם להזמין את השירות במצב שנתקעתם והאוטו לא מניע או לחילופין מטעמי נוחות כאשר אתם יודעים שיש צורך להחליף את המצבר. בשני מקרים אלו אנו נזמין שירות מעולה של מצברים עד הבית. הפלוס בשירות זה שהוא מגיע לרוב תוך שעה מרגע פתיחת הקריאה ומי שיגע אליכם יעשה בדיקה למצבר ויחליף אותו בעת הצורך. יש פה חיסכון של זמן ובדרך כלל גם המחירים נוחים, בדיוק כמו שהייתם הולכים למוסך רגיל. 

כמה עולה שירות מצברים עד הבית?

שירות מצברים עד הבית למעשה כוללים את עלות המצבר ועלות העבודה, בדיוק כמו שהייתם הולכים למוסך רגיל או חשמלאי רכב. לרוב מדובר במחירים נוחים יותר מהשוק ועם אחריות כמובן על המצברים. אתם תבחרו את המצבר שאתם רוצים מתוך מבחר המצברים שמציעה החברה, תוכלו כך גם לבחור את המחיר שהכי מתאים עבורכם ולעשות זאת ברוגע בביתכם מבלי שתתרוצצו במספר מקומות. 

איך מזהים שצריך להחליף מצבר ברכב?

ככלל חשוב לדעת כי לכל מצבר יש תאריך תפוגה שמוטבע עליו. כדאי מאוד בזמן קרוב לתאריך לא לחכות ולהחליף את המצבר. אך אם כבר הגעתם לשלב שעברתם את התאריך ולא החלפתם ואתם מתחילים להרגיש שהנורות ברכב קצת מקרטעות, זה בהחלט הזמן להזמין שירות מצברים עד הבית ולהחליף את המצבר לפני שאתם מגיעים למצב שאתם נתקעים. 

איך בוחרים מצבר לרכב?

למצברים יש יצרניות רבות, המגוון רחב והשוק מציע מצברים מסוגים שונים ועם אחריות שונה. כשמתאימים מצבר לרכב, חשוב לוודא שדגם המצבר מתאים לסוג הרכב שלכם. בעלי מקצוע אשר עוסקים בהחלפת מצברים ידעו להגיד לכם לפי שם הרכב שלכם מהו המצבר הטוב עבורכם. כמו כן, חשוב לקנות מצבר אשר כולל תעודת אחריות. תעודת האחריות תאפשר לכם לחזור לבצע תיקון או החלפה במידה ונתקלתם בתקלה. כמו כן, השקיעו במצבר איכותי אשר ישמש אתכם לטווח ארוך ככל האפשר. מצברים חזקים ואיכותיים יכולים להספיק לארבע שנים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5