מה חשיבות המצבר לאוטו? | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מה חשיבות המצבר לאוטו?

האוטו מהווה היום חלק ניכר מחיינו וספק אם אנחנו יכולים להסתדר בלעדיו. זהו אחד הדברים החשובים ביותר בחיינו ואנו נעשה הכול בכדי לחיות עם האוטו בצורה הטובה ביותר. לא רבים חושבים על כך אך אוטו לא נוסע רק על דלק אלא הוא תלוי גם בחשמל המופק מן המצבר שנמצא בו. ללא מצבר לרכב אוטו לא יכול לנסוע ואנו ניתקע וניקלע לבעיות קשות ביותר. זוהי החשיבות הרבה של מצבר לאוטו ומדוע כל כך חשוב להשקיע במצבר איכותי לאוטו. במאמר הבא נפרט לפניכם כול מה שאתם צריכים לדעת על מצברים לרכב והכול בכדי שאתם תוכלו לקבל את המצבר הטוב ביותר לאוטו שלכם ולנסוע בבטחה ממקום למקום ומתוך הבנה מעמיקה מדוע המצבר הוא כה חשוב לאוטו.

מה מחירו של מצבר חדש?

 

כאשר אנו הולכים למוסך לטיפול או לתיקון בעיה, המחירים של המוסך משתנים מעת לעת וכול פעם אנחנו נתקלים במוסך אחר במחיר אחר. עם זאת כאשר מדובר על מצברים אנחנו יכולים למצוא מחירים הוגנים כאשר מודבר בספק הוגן. מכיוון שהמצברים מיובאים על ידי יבואנים רשמיים, הרי שמחירם של המצברים נקבע על ידי היבואן הרשמי של המצבר. לכן ספק אמין של מצברים לא יגזור עליכם קופון אלא ייצמד למחיר שנקבע על ידי היבואן הרשמי של המצבר. ככל שהספק יותר אמין כך נוכל לעבוד עמו יותר בבטחה ולהיות בטוח כי המחירים של המצבר הוגנים ושלא 'דפקו'  לנו מחיר. זוהי הסיבה מדוע גם כה חשוב להזמין מצברים מספק אמין שלא יעבוד עלינו במחיר.

מעוניינים לקרוא מאמר נוסף המדבר על מה משפיע על מחיר המצבר לרכב שלכם? לחצו כאן

כל כמה זמן צריך להחליף מצבר?

אחת השאלות המטרידות אנשים רבים, היא כל כמה זמן עלי להחליף מצבר. התשובה היא שהדבר תלוי בסוג המצבר ולתחזוקה של המצבר עליה נרחיב בשורות הבאות. רוב האנשים מחליפים מצבר רק לאחר שהוא נגמר ולא לפני כן כפעולת מניעה. כמובן שיש יתרונות לכאן ולכאן, כאשר אנחנו מחליפים מצבר רק כשהוא נגמר אנו בטוחים שאנחנו לא מבזבזים כסף וזהו יתרון עצום. מצד שני החלפת המצבר באה לנו בהפתעה ופעמים רבות אנו נתקעים ללא יכולת לנסוע עם האוטו ממקום למקום ולו רק בגלל שהמצבר שלנו נגמר. זוהי בעיה חמורה שיש לתת עליה את הדעת ולחשוב עליה כאשר אנחנו מתלבטים האם להחליף מצבר לפני הזמן. אך גם לבעיה זו יש פתרון כפי שנלמד בהמשך בזכות מצברים עד הבית אשר שינו את שוק המצברים בארץ ושינו את התפיסה שיש להתייחס למצברים כפי שנרחיב בהמשך.

בדקו את המצבר אחת לשלושה חודשים:

בכדי שהמצבר יחזיק לאורך זמן עלינו לבדוק אותו אחת לשלושה חודשים וזאת בכדי להבטיח את איכות המצבר. את הבדיקה יכול לבצע נהג הרכב ואין צורך ללכת למוסך בכדי לבצע אותה. עם זאת אם נהג הרכב חושב כי הוא רואה תקלה במצבר עליו לגשת למוסך בכדי לטפל בבעיה. הבדיקה צריכה להתבצע על ידי הסתכלות חיצונית על מבנה המצבר וזיהוי האם הוא תקין. עלינו להסתכל על המצבר ולראות האם יש בו פגמים היכולים להפריע לעבודתו התקינה. תקלה אחת היכולה להתרחש היא אם יוצאים נוזלים מהמצבר מה שיכול להעיד על פגם מסוים במצבר ובעיה רצינית שיש לתת את הדעת עליה. ככל שנקפיד יותר על ביצוע הבדיקה כך נדאג כי המצבר יחזיק ליותר זמן ולא יהיו לנו בעיות עם המצבר לאורך זמן ועל כך יש לתת את הדעת.  

אילו בדיקות נוספות כדאי לבצע למצבר?

לא די לבדוק את המצבר אחת לשלושה חודשים אלא יש לבצע בדיקות נוספות בכדי להבטיח את איכות המצבר. אחת הבדיקות המומלצות ביותר שכדאי לבצע בכדי לבדוק את איכות המצבר היא ללכת לחשמלאי רכב שיבדוק את רמת המתח שהמצבר מוציא. ככל שהמתח נמוך הרי שיכולה להיגרם בעיה שתוביל לכך שהמצבר יתרוקן, ככל שהמתח גבוה הדבר יכול להוביל לפגיעה במים הנמצאים במצבר. את הבדיקה יש לבצע אחת לחצי שנה והכול בכדי לשמור על תקינות המצבר. בדיקה נוספת שיש לבצע היא לגבי רמת המים שנמצאת במצבר, כאשר רמה נמוכה מדי של מים יכולה להעיד על בעיה במצבר ולגרום לנו לבעיות ואף להרס של המצבר על כן כדאי למלא מים במצבר ולדאוג שהם יהיו ברמה תקינה. אם אינכם יודעים כיצד למלא מים במצבר פנו אל מוסך שיעזור לכם לבצע זאת בצורה הרבה יותר פשוטה.

קראו מאמר נוסף המדבר על איך תשמרו על חיי המצבר שלכם לאורך זמן

כמה מיתוסים שיש לנפץ בנוגע למצברים:

בישראל קיימים הרבה מיתוסים לגבי מכוניות ומקומם של המצברים בעולם המיתוסים לא נפקד. מי לא שמע שאמרו לו כי המצבר שלו נגמר בגלל שהוא השתמש הרבה זמן במכונית שלו יותר ממה שהמצבר יכול לעמוד בו. מדובר בשטות והמצבר אינו נגמר יותר מהר בגלל שימוש במכונית. עלינו לזכור זאת כאשר אנחנו משתמשים במצבר ולא לפחד לנסוע במכונית מכיוון שאנו חוששים שהמצבר יגמר לנו יותר מהר. מיתוס נוסף הוא שיש להוסיף חומצה למצבר, אך מדובר במיתוס מופרך שיכול לגרום לתקלות רציניות ביותר במצבר ובשום פנים ואופן אסור להוסיף באופן עצמאי חומצה למצבר מכיוון שהדבר יכול להוביל להרס המצבר ולבעיות חמורות ביותר. כאשר אתם מחליפים מצבר או רוכשים מצבר בפעם הראשונה הקשיבו למומחים שיגידו לכם מה לעשות ואל תלכו אחר רכשי השוק שבו אתם נמצאים מכיוון שהדבר יכול להוביל רק לנזק רב יותר.

מצבר – מתקלקל תמיד בזמן הלא נכון ללא התראה:

אחת המוסכמות הנכונות ביותר על מצבר הוא שהוא תמיד מתקלקל בזמן הלא נכון ביותר. תמיד המצבר מתקלקל לפני פגישה חשובה או נסיעה לחו"ל ואנו נתקעים ואין לנו מה לעשות. מדובר בבעיה חמורה המטרידה רבים. אין ספק שמי שימציא מכשיר המתריע על כך שהמצבר עומד להיגמר ירוויח הרבה כסף, אך עד שיומצא מכשיר כזה אנו נמצאים בבעיה חמורה ואיננו יכולים לדאוג שהמצבר שלנו יתוקן בצורה הטובה ביותר. אז מה עלינו לעשות כאשר נגמר לנו המצבר פתאום ללא התראה במיקום הכי לא נוח שיש, כיצד עלינו לטפל בבעיה זו וכיצד נמנע מהבעיה בצורה הטובה ביותר. זוהי שאלה כבדת משקל לה תשובה פשוטה להפליא כפי שתיווכחו בפסקה הבאה.

מצברים עד הבית – המקום שלך להזמנת מצברים:

כאשר נגמר המצבר בזמן הכי לא נוח ובמיקום הכי לא נוח אנו יכולים לסמוך על מצברים עד הבית שיצילו בשבילנו את המצב ויעזרו לנו להינצל מהצרה אליה נקלענו. מצברים עד הבית מגיעים עד אליך בכדי לתקן את המצבר ויעזרו לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר לתיקון הבעיה. מצברים עד הבית פעילה כבר 41 שנה והניסיון שלנו והוותק שלנו מעידים יותר מהכול על איכות העבודה שלנו ועל כך שהלקוחות שלנו מרוצים מאוד מאתנו ומהשירות שניתן להם. אנחנו נעשה הכול בכדי להחליף את המצבר שלכם ביושרה ובאמינות ונעשה זאת בזמן המהיר ביותר והכול בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן ושאתם תהיו מרוצים ושתוכלו לנסוע בבטחה ברכב שלכם.

מה הבעיה בלהחליף מצבר במוסך?

הצרה עם מצברים היא שאנחנו אף פעם לא יודעים היכן הם יהרסו לנו. בעיה נוספת עם מצבר שמתקלקל היא העובדה שאנחנו לא יכולים לנסוע מרגע שהוא מתקלקל. זוהי בעיה חמורה ביותר הגורמות לקשיים רבים ועלינו לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו מתלבטים היכן לתקן את המצבר שלנו. כך יוצא כי מבחינה פרקטית איננו יכולים לתקן את המצבר במוסך מכיוון שאנחנו לא יכולים לנסוע אליו מה שמוביל לבעיה רצינית. בעיה אותה יכולים לפתור רק מצברים עד הבית אשר יגיעו אליך בכול מקום בו אתה נמצא והכול בכדי לטפל בבעיה שלך בצורה הטובה ביותר ולהחליף את המצבר שלך באופן מקצועי ואמין וללא בעיות מיוחדות. זהו יתרון עצום שמאפשר לנו להחליף את המצבר בצורה הרבה יותר טובה מהאפשריות האחרות שהיו קיימות בשוק אל מול האפשרות של החלפת המצבר במצברים עד הבית.

מה היתרונות של מצברים עד הבית?

כפי שכבר הבנו מצברים עד הבית אינה רק מחליפה את המצבר בכול מקום בו אתם נמצאים אלא יש לה יתרונות נוספים ורבים. מצברים עד הבית מקפידה על שירות אדיב ואמין ועושה הכול בכדי לעזור לכם בשעה הקשה שבה המצבר שלכם נהרס. לא רק זאת אלא שמצברים עד הבית מקפידה על מחירים הוגנים ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות. אצלנו המצבר עולה כמו שהוא צריך לעלות ולא שקל אחד יותר וזאת מתוך כוונה להיות שקופים עם הלקוחות שלנו ולעשות הכול שהלקוחות יחזרו אלינו פעמים רבות נוספות בעתיד, עקב השירות האיכותי שלנו. דבר נוסף עליו אנו מקפידים עוד הוא על כך שהמצברים שלנו יהיו ברמה הגבוהה ביותר וללא מתחרים ושיחזיקו לאורך הזמן הרב ביותר שאפשר. לא סתם אנחנו נמצאים בשוק כבר 41 שנה והכול בכדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר שניתן.

מצברים מחליפים רק במצברים עד הבית ולמה? לחצו כאן ותבינו

מדוע לא לקנות את המצבר הזול ביותר?

כאשר אנחנו קונים מוצר מסוים עלינו לשים לב לכך שאנחנו לא קונים את המוצר הזול ביותר שניתן. מוצר זול במיוחד צריך להעלות סימני שאלה בנוגע לאיכות שלו לרמתו ואנו צריכים לפקפק האם זהו המוצר המתאים ביותר בשבילנו. כך גם כאשר אנו עוסקים במצברים. מקום המוכר לכם מצברים בצורה זולה במיוחד צריך להעלות סימני שאלה בנוגע לאיכות המצברים ובנוגע לאיכות העבודה של המקום. במצברים עד הבית אנחנו מקפידים על המחירים הכי הוגנים בשוק וזאת עקב  יתרון הגודל שלנו המאפשר לנו להחליף אלפי מצברים כול חודש וכך לקבל מהיבואנים מחירים טובים למצברים שלנו. אך אנחנו עושים הכול בכדי לספק לכם את המצברים הכי טובים שיש בשוק והמחיר הטוב שלנו אינו פוגע כהוא זה באיכות המצברים שלנו.

על מה לשים לב כאשר רוכשים מצבר?

כאשר אנו רוכשים מצבר הרי שיש לשים לב לכמה דברים. ראשית חשוב לשים לב שההתקנה של המצבר נעשית בצורה איכותית ללא בעיות וברמה הגבוהה ביותר שאפשר לעלות על הדעת. ככל שהתקנת המצבר תעשה ברמה גבוהה יותר כך אנחנו נהיה יותר מרוצים ממנה ונשמח ממנה. אך בכך לא די אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים להם לב כאשר אנחנו רוכשים מצבר חדש הוא האחריות שיש על המצבר. בדרך כלל אחריות על מצבר תנוע בין 12 חודשים ל20 חודשים כאשר מחירו של המצבר נגזר גם הוא מתקופת האחריות עליו. ככל שהאחריות על המצבר יותר ארוכה כך מחיר המצבר יעלה ובכך יש הגיון רב. אתם יכולים בהחלט להסתפק בתקופת אחריות של שנה על מצבר כמו שבאותה מידה אתם יכולים להחליט שאתם מעדיפים תקופת אחריות של שנה ושמונה חודשים על המצבר.

מצברים עד הבית – לא רק לרכב:

חשוב לדעת שהאיכות של מצברים עד הבית אינה נשארת רק בעולם הרכב אלא היא מספקת בטריות ומצברים לעוד שלל רחב של פתרונות תחבורה. בין הפתרונות לתחבורה שמספקת מצברים עד הרכב ניתן להזכיר את הבטריות לאופנים חשמליות, מצברים לקולנועיות ועוד. כמובן שגם כאשר אנו מוכרים פריטים אלו אנו מקפידים על איכות ללא פשרות ועל מחירים הוגנים לכל נפש. אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר של מצברים ובטריות ללא תחרות מצד אף אחד במדינה. והכול לצד השירות האדיב שלנו שהינו ברמה הגבוהה ביותר.

אוטו הוא אולי הדבר החשוב ביותר בשבילנו פרט לבית בו אנו מתגוררים, ומכאן החשיבות הרבה של מצבר לרכב. מצברים משפיעים בצורה ישירה על הדרך שבה האוטו שלנו נוסע ואנו חייבים לזכור זאת כאשר אנו מחליפים את המצבר באוטו. אצל מצברים עד הבית תמצאו את המצברים האיכותיים ביותר, לצד המחירים ההוגנים ביותר. כל זאת משתלב עם השירות הטוב ביותר בשוק במה שהופך את מצברים עד הבית לחברת המצברים המובילה בישראל.

המאמר נכתב אודות ל mazberim

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5