מה משפיע על מחיר המצבר לרכב שלכם?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מה משפיע על מחיר המצבר לרכב שלכם?

תקופת האחריות

לבטח אתם מכירים את העובדה כי בעת שאתם רוכשים מוצר ומקבלים איתו תקופת אחריות ארוכה יותר, כך גם העלות שלו גבוהה יותר ביחס למוצרים שונים ללא אחריות. חשוב לומר, כי האחריות למצבר הינה חיונית וחשובה ועל כן מדובר על הוצאה נבונה. בעת שיש לכם אחריות למצבר שלכם, אתם יכולים להנות מראש שקט ומהידיעה כי לא משנה מה יקרה למצבר, אתם מבוטחים. לאורך תקופת האחריות אתם גם נהנים משירות מלא הכולל בין היתר גם החלפה במקרי הצורך. תמיד תעדיפו רכישה של מצבר לרכב עם אחריות ,על פני אלו המגיעים ללא אחריות.

 

מותג המצבר

המגוון הגדול הקיים כיום בתחום המצברים, מאפשר לכם לבחור בין מותגי מצברים לבין כאלו שאינם מותגים. ידוע לכל, כי בעת שרוכשים מותג, גם משלמים עליו. לרוב, המותגים לא הפכו למותגים כך סתם, ולרוב שמם נקשר עם איכות חסרת פשרות ועם שירות נפלא המוענק ללקוחות. לכן, בעת שאתם רוצים לרכוש מצבר איכותי לרכב, הרכישה של המצבר ממותג היא בחירה לא רעה בכלל. יחד עם זאת, חשוב לומר כי גם המצברים שאינם ממותגים, יכולים לשרת אתכם ולנייד אתכם ממקום למקום בביטחה ובאמינות. המותג הנפוץ והמוכר ביותר בארץ הוא מצברי ורטה וניתן לקרוא עליהם - כאן

 

איכות המצבר

בעת שתרצו לרכוש את המצבר החדש לרכב שלכם, לבטח תגיעו אל המוסך המטפל בכם ותבקשו הצעת מחיר. אתם עתידים לקבל חוות דעת אמינה מהמוסכניקים, בעת שהם יציגו בפניכם מספר אופציות טובות יותר, לצד אלו המומלצות פחות. ישנם מצברים אשר התפקוד שלהם ידוע ככזה שאינו בהכרח הכי טוב, אך לעתים מצברים אלו נרכשים בכל זאת על ידי אנשים שזקוקים למענה מיידי ולא למענה לטווח הארוך ועל כן הם עדיין נמכרים. לכן, המצברים האיכותיים יותר הם גם אלו היקרים יותר. כמו בכל שוק תחרותי, ישנה מניפה רחבה של מחירים לאותם המוצרים, כאשר אלו בעלי הערך הרב, הם גם אלו האיכותיים יותר.

 

מצבר מיד שנייה אל מול המצבר החדש

דבר נוסף המשפיע על המחיר או האם אתם רוכשים את המצבר שלכם כמצבר חדש או מיד שנייה. בעת שתרכשו מצברים איכותיים חדשים, הרי שאתם עתידים לשלם עליהם יותר כסף. לעומתם, המצברים הנמכרים בשוק היד השנייה נמכרים בעלות נמוכה יותר, אך גם חשוב לזכור כי תוחלת החיים שלהם קצרה יותר ועתידה לשרת אתכם זמן קצר יותר מאלו החדשים. לרוב ידובר על הוזלה של עד חצי מהמחיר של המצבר החדש. 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5