מה צריך לקחת בחשבון כשקונים מצבר לרכב שטח ? | מצברים
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מה צריך לקחת בחשבון כשקונים מצבר לרכב שטח ?

אם גם אתם מצויים במצב בו אתם חייבים להחליף תוך פרק זמן קצר מצבר לרכב השטח שלכם ואין לכם מושג מה צריך לקחת בחשבון בעת רכישת מצבר לרכב וכמה זמן כל תהליך הקנייה וההחלפה לוקח, חשוב שתקראו מאמר זה.

מצבר המתאים לרכב שטח

רכב שטח ורכב פרטי הם שני דברים שונים לחלוטין, לכן גם המצברים שלהם שונים לחלוטין. בעליהם של רכבי שטח הם אנשים שקנו את רכבם על מנת ליהנות לא רק מנסיעות על כבישים אלא גם מנסיעות שטח מהנות,  כלומר נסיעות על דרכים שאינן סלולות. להבדיל מרכב פרטי, רכב שטח תמיד יהיה בעל הנעה כפולה, דיפרנציאל, מיגונים, מכלולים מחוזקים, חטיבת כוח, מתלים, צמיגים מותאמים וכמובן מצברים המתאימים במיוחד לרכבי שטח. אז מה ההבדל בין המצברים לרכב שטח ומה צריך לקחת בחשבון בעת קניית מצבר לרכב השטח שלכם?

מצבר רכב שטח – מאפיינים מיוחדים

כאמור, המטרה של רכבי שטח היא לנסוע בדרכים לא סלולות ולכן המצבר תמיד יהיה מותאם לסוג הנסיעה. כלומר, מצבר לרכב שטח תמיד חייב להיות עמיד בפני מצבים של חום ושל קור. הוא חייב להיות עמיד בפני רעידות, הוא חייב לאפשר עוצמה גבוהה בעת התנעה ורצוי שהוא יחזיק מעמד לתקופת זמן לא קצרה. בשנים האחרונות רוב המצברים לרכבי שטח הם מצברים העשויים מלוחות מאוד מאוד חזקים וכאלו הכוללים מבנה  פנימי שעמיד בפני מצבים של רעידות. בנוסף, מצבר המיועד לרכב שטח חייב להיות בעל חיבורים מחוזקים ועמידות בפני טמפרטורות קיצוניות של חום וקור.

בחירת מצבר ונקודות חשובות

  • התאמה – תמיד יש להתאים את המצבר ליצרן וסוג רכב השטח שלכם.

  • מחיר המצבר – תמיד יש לברר מה טווח המחירים של אותו מצבר המתאים לרכב השטח שלכם. מחירו של מצבר מושפע מתקופת האחריות עליו, איכותו והיצרן.

  • מתח – תמיד חשוב לוודא שמדובר על מצבר בעל רמת מתח המתאימה לרכב השטח שלכם. (12 וולט).

  • אחריות – כאן תצטרכו להחליט האם אתם מעוניינים בתקופת אחריות קצרה או ארוכה למצבר אותו אתם רוכשים. הרוב בוחרים בתקופת אחריות ארוכה וזאת משום שחבילת אחריות זאת לרוב מגיעה עם שירות, ייעוץ והחלפה. כלומר, אינכם צריכים לדאוג לשום דבר בכל הקשור אל המצבר, שכן יש מי שמטפל לכם בכל העניינים.

  • מוניטין הספק – בחירת ספק המצברים היא אחת ההחלטות החשובות ביותר. נכון להיום יש עסקים בעלי ותק רב שנים שבהם הספק מתאים מראש את המצבר לרכב השטח שלכם ומספק לכם את כל האינפורמציה החשובה. תמיד חשוב לברר עם הספק שהוא אכן מספק מצברים לרכבי שטח, לא כל העסקים מחזיקים במצברים מסוגים אלו.

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים להגיע עד המוסך על מנת להחליף מצבר או האם אתם מעוניינים בעסק שיתאים לרכב שלכם את המצבר האיכותי ביותר ויגיע עד אליכם על מנת לחבר אותו.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5