מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות - מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות

אחד מהרכיבים הכי חשובים בכל כלי רכב זהו המצבר. המצבר הוא פריט אנונימי וחבוי מהעין ולעיתים אנחנו לגמרי שוכחים מקיומו עד ש-... כאשר הרכב שלנו מסרב לנוע וכל הניסיונות שלנו עולים בתוהו אנחנו מגיעים להבנה שזה המצבר שהפסיק לשרת אותנו.

מי הוא המצבר?

המצבר זה בעצם סוג של סוללה והוא אחראי על כל הפעילות החשמלית של הרכב. זה אומר שהוא אחראי בעצם על הכול. המצבר אחראי על ההנעה של המנוע, ואחראי על אספקת החשמל לכל המערכות ברכב עד לצופר ולפנסים של הרכב. חשוב לדעת שקיימים סוגים שונים של מצברים לרכב וכל אחד יתאים לסוג רכב אחר . המצבר של הקטנוע לא יוכל להתאים למשאית, והמצבר של המטוס לא יתאים לזה של האוטובוס. כך שחשוב לשים לב לדבר בעת רכישה של מצבר חדש או משומש. כי ההתאמה המרבית של המצבר לכלי הרכב היא זו שתעניק למצבר את איכות החיים ואת אורך החיים.

 

איך נאבחן את מצבו של המצבר?

כאשר אנחנו חושדים שמשהו אינו כשורה עם המצבר ואנחנו חוששים לצאת אתו לדרך פן הוא יחליט על אם הדרך ש- זהו! תש כוחו... יש לנו אפשרות לבדוק מה מצבו. אנחנו יכולים ללחוץ על הצופר ולנסות לקלוט אם יש שינויים בגובה הצלילים... אם תמיד הצופר צופר בעוז, בקול חזק וכעת הוא צופר בקול צרוד ומסכן, הרי שיש מקום לחשוש לגורלו. בדיקה נוספת שניתן לעשות זה להדליק את האורות של הרכב. אם אתם רואים שאור היקרות אליו אתם רגילים התחלף לאור חיוור וחלוש, הרי שכנראה הגיע הזמן להחליף את המצבר ולא להסתכן בנסיעה ארוכה כאשר הוא במצב גסיסה.

 

מחליפים מצבר

אז הבנתם שהגיע הזמן להחליף מצבר. מצבר חדש עולה הרבה כסף ולא תמיד אתם יכולים להרשות לעצמכם את ההוצאה הזו ביום בהיר. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. ננסה להציע לכם הצעה חילופית, טובה מאוד וזולה הרבה יותר. מדובר במצבר ישן שמגיע אלינו ממגרשי מכוניות. מה זה אומר?

קיימים מגרשים המיועדים לפירוקי רכבים שהורדו מהכביש מסיבות שונות כמו תאונות וכדומה. באותם מגרשים מפורקים המכוניות לגורמים והחלקים שלהם מוצעים למכירה. ברור שחלקים משומשים יהיו זולים באופן משמעותי מאשר חלקים יקרים וכך ניתן לרכוש מצברים משומשים במצב חדש ממש ובמחיר מצחיק. אז אמנם קיים פה הסיכון שמא מדובר במצבר שלא יחזיק מעמד לאורך זמן, אך שווה לנסות את המצברים המשומשים כי פעמים רבות מדובר במצברים כמעט חדשים שהורדו מהכביש על לא עוול בכפם (של המצברים...) והם תקינים וחזקים ממש כמו חדשים!

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5