מצברים למשאיות | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מצברים למשאיות

באמצעות המצבר ניתן להפעיל את מערכות החשמל שנמצאות במשאית, ועל כן, צריך המצבר להיות יציב ותואם לרכיבי החשמל האחרים מבחינת עוצמתו.

מהם ההבדלים בין מצברים שמיועדים למשאיות ומצברים שמיועדים לרכבים קטנים יותר?

ההבדל בין מצברים שמיועדים למשאיות ובין מצברים שמיועדים לסוגים אחרים של רכבים, כמו למשל: רכבים פרטיים, הוא שמצבר שמיועד למשאית גדול יותר ממצברים שמיועדים לרכבים קטנים. כמובן שגם הגדלים של המצברים של המשאיות מגיעים בגדלים שונים, כאשר יש להתאים כל מצבר לצריכת החשמל ולגודלה של המשאית.

לצורך השוואה: העוצמה של מצבר שמיועד למשאית היא 100 אמפר לכל הפחות, והעוצמה של מצברים שמיועדים לרכבים פרטיים עומדת על 35 אמפר לכל הפחות. 

מכיוון שמצברים שמיועדים למשאיות גדולים יותר, הם גם עולים הרבה יותר מאשר מצברים שמיועדים לרכבים קטנים. מחיר של מצבר שמיועד למשאית יכול להגיע גם ל-1,500 שקלים. יחד עם זאת, אם מעוניינים במצבר פשוט, ניתן למצוא מצברים גם ב- 850 שקלים. העלות של מצבר לרכב קטן יכולה להתחיל מסכום של 450 שקלים ולהגיע למחיר של 650 שקלים (כאשר מדובר על מצבר בהספק נמוך). יש לציין שניתן לרכוש גם מצברים משומשים ועל ידי כך לחסוך בהוצאות.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שמצברים משומשים לא יימכרו עם אחריות ברוב המקרים. במידה שהעסק שמוכר את המצברים ייתן אחריות, היא עשויה להיות קצרת מועד ולהימשך מספר חודשים. בניגוד למצברים המשומשים, מצבר חדש יימכר עם אחריות של שנה בממוצע.

הלך המצבר במשאית שכורה - מתי כדאי לשכור משאית?

עבור חלק מהאנשים או עבור ארגונים שלא זקוקים למשאית באופן מתמיד, כדאי לשכור משאית. על ידי שכירת משאית ניתן לחסוך סכומים גבוהים, שכן במידה שרוכשים משאית ומשתמשים בה לתקופה קצרה בלבד, יש לשלם גם על הקנייה וגם על האחזקה, והמחיר עשוי שלא להיות משתלם.

במידה שמחליטים לשכור את המשאית, חשוב לוודא שהשירות ניתן מיבואן אמין ולוודא שהמשאית מתאימה לצרכים של האדם או הארגון. ניתן למצוא מגוון סוגי משאיות להשכרה, ולכן, חשוב לבחון את המאפיינים של המשאית ולערוך סקר שוק כדי להתאים את המחיר לתקציב. ניתן למשל לשכור משאיות שטח, משאיות אלו גדולות ועמידות מאוד. סוגים אחרים של משאיות הם: משאיות קירור ומשאיות חלוקה עירונית שמאפשרות העברת משאות בערים ולעיתים גם מחוץ לערים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5