מצבר לרכב - מה ההבדל בין מצברי 60 אמפר למצברי 80 אמפר
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מצבר לרכב - מה ההבדל בין מצברי 60 אמפר למצברי 80 אמפר

מצבר אשר לא מתאים לרכב, לסוגו ולנפח המנוע שלו, לא יצליח לבצע את תפקידו ברכב זה. בכדי שכל רכב יפעל כראוי, יש להתאים את סוג המצבר לכל רכב בצורה האידאלית  וחשוב לזכור, שלא משנה באיזה סוג מצבר מדובר, אין להתפשר על איכות מצבר וכמובן, אין לרכוש מצבר יד שניה.

מדוע חשוב להתאים את סוג המצבר לרכב?

 

מכיוון שמצבר הוא מרכיב דומיננטי בכל רכב ורכב, האחראי על הנעת הרכב. הרי, שכאשר המצבר אינו תקין מכל סיבה שהיא, הדבר לרוב לא יאפשר לרכב לנוע מכיוון שהמצבר לא יוכל להניע את המנוע ברכב. מכיוון שכל רכב בנוי אחרת, כל רכב נוצר בשנתון אחר, לכל רכב נפח מנוע משלו וכל רכב הוא שונה במהותו מרכב אחר, גם המצבר, חייב להתאים בסוגו לסוג הרכב המדובר. אין אפשרות להתאים מצבר בעל כוח גבוה לרכב אשר דורש מצבר בעל כוח נמוך יותר ולהפך. חשוב מאוד לבחור את סוג המצבר המדויק עבור כל רכב, בכדי לאפשר לרכב לנוע בצורה תקינה ובטוחה על הכביש.

כיצד להתאים את סוג המצבר לרכב?

 

אם אתה שואל את עצמך, כיצד עליך להתאים את סוג המצבר לרכב שלך, הרי שעומדות בפניך מספר אופציות: ראשית כל, האופציה הקלה ביותר היא פשוט לפנות למוסך, אשר יבחן את המצבר הנוכחי של הרכב שלך, את סוג הרכב, את נפח המנוע שלו ועוד ויגיד לך מה המצבר הדרוש לך. שנית, תוכל להיעזר באתרי אינטרנט שונים בכדי לקרוא מידע על סוג הרכב שלך והמצבר הדרוש לו. בנוסף לכך, תוכל לבדוק בספר הרכב שלך האם כתוב את סוג המצבר הדרוש לרכב.

מה ההבדל בין מצברי 60 אמפר למצברי 80 אמפר?

ההבדלים בין סוגי המצברים לרכב השונים, נובעים מהכוח שלהם להניע את סוג הרכב המבוקש. כך למשל, מצברי 60 אמפר, אינם יתאימו לסוגי הרכבים שדורשים מצברי 80 אמפר. רכבים אשר דורשים מצברי 60 אמפר לרוב יהיו רכבים קטנים יותר בעלי נפח מנוע קטן יותר. חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי המקצוע בטרם בוחרים את המצבר הנדרש לכם. לכל מצבר ניתנת אחראיות בעלת פרק זמן שונה, בהתאם לסוגו, כוחו ואיכותו.

חשוב מאוד לבחור את המצבר המתאים לרכב שלך ביותר. בסופו של דבר, לא משנה אם אתה זקוק למצבר 60 אמפר, מצבר 80 אמפר או מצבר אחר, כדאי לבחור את המצברים האיכותיים ביותר, עבור כל סוג של מצבר הנדרש לכל סוג של רכב. חשוב מאוד שלא לרכוש מצברים יד שניה, אלא רק יד ראשונה, אשר ידוע כי יוכלו לממש את מטרתם בצורה האידאלית, מבלי להיפגם או להינזק תוך פרק זמן קצר.

 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5