מצבר לרכב עד הבית חוסך לכם זמן וכסף | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

מצבר לרכב עד הבית חוסך לכם זמן וכסף

מה אם היו אומרים לכם שמצבר תקול כבר אינו צריך לאיים לכם או לשבש לכם את לוחות הזמנים? אז אולי לא ניתן להשמיש מצבר שהגיע לבלאי או שחיקה, אך בהחלט אפשר לגרום לו להגיע עד אליכם עם שירות של מצבר לרכב עד הבית!

 

מה היה עד היום? תורים, יום חופש מהעבודה ובזבוז כסף

לא שאתם צריכים לרכוש מצבר בכל יום, אך בטוח שאתם גם לא בדיוק ממהרים לרכוש אותו. הסיבה שאתם לא אוהבים לרכוש את המצבר שלכם אינה בגלל שהוא אינו משרת אתכם או מאחר והוא יוצר אצלכם חור בכיס. הסיבה? חוויית השירות שלכם. אכן, בעת שרוכשים מצבר בחנות או במוסכים, עליכם להמתין בתור ארוך מאד. התוצאה? הפסד של ימי עבודה המתורגמים לכסף. הפתרון לכם? שירות של מצבר לרכב עד הבית! תאמו מראש את הגעת המצבר אליכם ותיהנו מטעם החיים הטובים.

 

מה קורה כיום? אתם שותים קפה בבית, המצבר בדרך אליכם

המצבר החדש שתרכשו לא צריך להגיע רק לאחר שבזבזתם זמן רב בהמתנה לאיש שירות שיתפנה אליכם. שירות של מצבר לרכב עד הבית הוא שירות שהפך את רכישת המצבר לקלה הרבה יותר ונעימה הרבה יותר. בעוד ישנם דברים שלא תוכלו לצפות מראש, דווקא את רכישת המצבר שלכם תוכלו לתאם מראש. תוחלת החים של המצברים עומדת על כארבע שנים בממוצע, כך שתוכלו כחודש לערך לפני התאריך המומלץ לסיום השימוש במצבר להזמין את המצבר החדש שלכם. ואתם? יכולים להמתין בסלון הבית עם כוס קפה עד להגעתו.

 

המצבר תקף לעוד חודש? קנו חדש כבר עכשיו!

המון פעמים נדמה כי רכישת המצבר מגיעה לאחר הפתעה לא נעימה: בעת שנתקעתם עם רכב לא מניע. על מנת לשדרג את חוויית השירות שלכם, כדאי שאתם תפתיעו את המצבר במקום שהוא יפתיע אתכם. התחלופה של "מצברים עד הבית" הינה תחלופה מהירה, כך שאתם לעולם לא תקבלו אליכם מצבר שעמד המון זמן, כך שהאיכות שלו לא נפגמת. אם אתם מודעים לכך שנותר עוד חודש אחד בלבד למצבר שלכם לשרת אתכם, תאמו כבר כעת שירות של מצבר לרכב עד הבית. למרות ששמו של השירות הוא מצבר שמגיע עד הבית, תוכלו לתאם את ההגעה גם אל מקום העבודה שלכם או אל כל מקום אחר שרק תרצו.

 

המצבר הגיע לשחיקה? תאמו הגעה!

ולעתים, המצבר אכן מגיע לשחיקה לפני שאתם הספקתם להחליף אותו. במקרים שכאלו עומדות בפניכם כמה אפשרויות, הכוללות את ניוד הרכב למוסך באמצעות גרר, ניסיון להתניע באמצעות כבלים או לנסוע למוסך לרכוש מצבר. המשותף לכולם? עליכם לעבוד קשה ובעיקר לבזבז מהזמן היקר לכם. שירות של מצבר לרכב עד הבית עובד בשבילכם, ולא ליהפך! כל הנדרש מכם הוא לתאם הגעה של איש שירות עם המצבר שלכם. מכאן והלאה? אינכם עושים דבר.

 

לא רק מצבר, גם מתקין מקצועי

מצבר לרכב עד הבית שמגיע אליכם לא כולל אך ורק את המצבר, אלא גם מתקין מקצועי. אינכם צריכים להסתבך עם סוג המצבר המתאים לרכב שלכם או עם שאלות לגבי התקנה נכונה. אתם מקבלים את החבילה בשלמותה. כל שנותר לאחל לכם הוא נסיעה טובה ובטוחה!

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5