מצברים עד הבית | מצבר לרכב עד הבית ישירות מהיבואן לצרכן
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

נגמר לכם המצבר - מה עושים עכשיו?

מה תעשו במקרה שהרכב שלכם לא מניע? סביר שתחפשו מישהו שיעזור לכם להניע את הרכב עם כבלים. אבל כאשר תכבו את הרכב לא בטוח שהוא יניע שוב ותצטרכו מוסך שיחליף עבורכם את המצבר. רק לחשוב על מספר השעות שתבזבזו ביום הזה בלחכות למישהו שיניע אתכם ולאחר מכן לנסוע למוסך. כיום אתם יכולים לחסוך את המצב הזה ולהזמין שירות של מצבר עד הבית. שיחת טלפון אחת והמצבר בדרך אליכם. כמה פשוט, ככה קל. 

מהו שירות מצבר עד הבית?

מדובר בשירות בו יגיע אליכם חשמלאי עד הבית עם המצבר המתאים לכם, יתקין לכם אותו ולמעשה לא תצטרכו לבזבז שעות על התנעת הרכב ונסיעה למוסך. החשמלאי יגיע, יבדוק את מתח המצבר, יאתר את התקלה הספציפית ויחליף אותו בהתאם לצורך. כמו כן, השירות לא חייב להיות רק בבית, אם נתקעתם בסיום יום עבודה או באמצע הדרך, תוכלו להזמין ניידת שירות של מצבר עד הבית אשר יגיעו למיקום בו אתם נמצאים, יעשו את הבדיקות ויחליפו את המצבר. גם בשירות כזה שמגיע עד הבית יש מגוון מצברים איכותיים הכוללים אחריות יצרן בדיוק כמו שהייתם הולכים לקנות מצבר אצל חשמלאי או בחנות לרכבים. 

איך לדעת מה מצבו של המצבר שלכם?

המצבר מפעיל מערכות רבות בתוך הרכב. הוא מפעיל את האורות, הרדיו, הווינקרים והצופר. אחת הבדיקות הידועות אשר מראות על מצבו של המצבר שלכם הוא שימוש בצופר. צופר אשר צפירתו חזקה ואינה משתנה מראה שכוח המצבר חזק וטוב. אך אם יש שינויים בקול הצופר וקולו מעט נמוך לאחר מספר צפירות, זהו סימן ברור שכדאי ללכת לבדוק את מצב המצבר שלכם. גם אורות הרכב שלכם יכולים להיות סימן טוב. אם האורות אינם חזקים כפי שאתם רגילים, ללא ספק לכו לבדיקה של המצבר.

איך לקנות מצבר איכותי

הדרך הטובה ביותר לדעת שמצבר הוא איכותי היא לקנות אותו מיצרן אר מייצר רק מצברים. חברה כזו מתמחה בתחום זה. כמו כן, חברות אשר עוסקות בייצור של מצברים הן בעלות מענה של שירות לקוחות ושירות טכני יעיל אשר במקרה הצורך יוכלו לעזור לכם בעת תקלה. זה נכון, ניתן לקנות כיום מצברים יד שניה או מצברים זולים יותר, אך אם בחרתם בדרך זו, חשוב שתעשו בדיקות למצבר בתדירות גבוהה יותר שכן מצברים יד שניה עלולים להיגמר הרבה יותר מהר ממצברים חדשים וחזקים אשר מחירם יותר יקר. אין מה לעשות, כאן המחיר כן קובע את האיכות. אך כמובן שהבחירה היא בידיכם. 

תעודת אחריות למצבר

אם בסופו של דבר החלטתם ללכת על האפשרות של קניית מצבר חדש, דעו שהעסקה שעשיתם היא טובה אם אתם מקבלים גם תעודת אחריות על המצבר שקניתם. חברות שאיכות הוא סימן ההיכר שלהן מוכרות מצברים רק עם תעודת אחריות למשך שנה או שנתיים. גם בחברות אשר מציעות מצבר עד הבית מתאפשרת קניה של מצברים מחברות מובילות ומוכרות אשר נותנות תעודות אחריות על המוצר ואפשרות פניות לקבלת שירות בעת הצורך. 

לסיכום, כיום לא חייב לצאת מהבית כדי להחליף מצבר, אפשר להיעזר בשירות של מצבר עד הבית. כמו כן בעת קניית מצבר שימו לב ליצרן שלו ולתעודת האחריות שאתם מקבלים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5