נתקעתם בדרך לאירוע? המצבר מגיע אליכם! | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

נתקעתם בדרך לאירוע? המצבר מגיע אליכם!

הוזמנתם לאירוע חתונה, בר מצווה או אירוע עסקי, ובדרכם אתם נתקעים עם הרכב? אולי בעבר מקרה שכזה היה גוזל מכם את ההגעה אל האירוע, אך כיום אתם יכולים להיות שקטים כי לא משנה מה יקרה – לעולם לא תישארו לבד!

 

אל דאגה: אל האירוע תגיעו בזמן!

אולי כדאי להתחיל דווקא בצפירת ההרגעה: אל האירוע אליו אתם מוזמנים תגיעו בזמן. התלות הגדולה של הנהגים ברכב הפרטי שלהם לא מאפשרת באמת לחשוב על חלופות אחרות שהן לא הרכב הפרטי. אז לשמחתכם, אינכם באמת צריכים להזמין שירות של גרר, להזמין מונית ספיישל בעלות של מאות שקלים או לנסות ולמצוא טרמפ עם אחד האורחים. עד לפני כמה שנים רכב תקוע ללא מצבר תקין היה אכן גזרה, אך כיום תוכלו גם אתם ליהנות משירות ייחודי מקצר לכם זמנים וחוסך לכם כסף.

 

השירות שכל נהג צריך – מצבר עד הבית

אז איך עובד שירות של מצברים עד הבית? ראשית, דעו כי מדובר על שפועל בפריסה ארצית – כך שלא משנה אם אתם גרים בתל אביב ונתקעתם בחיפה, הרי שהשירות רלוונטי אליכם. בכל מקרה בו אתם מוצאים עצמכם עם רכב שלא מניע בעקבות תקלות שונות שמקורן במצבר, הרי ששירות עד הבית יכול להתאים לכם. כל הנדרש מכם הוא לדבר עם נציגי החנות המתפעלת את השירות, לתאר בכמה מילים את התקלה המאפיינת את המצבר ונציג מטעם החברה יגיע אליכם. במקרים בהם נתקעתם באמצע הדרך, נסו לגרור את הרכב למקום מבטחים בכדי לשמור על ביטחונכם וביטחון שאר הנהגים בדרך.

 

ולא רק בשעת חירום: תיאום החלפת מצבר

שמו של השירות הייחודי נקשר בעיקר עם שירות הניתן מקרי חירום בלבד. בפועל, מי אמר ששירות של החלפת מצברים מתאים רק למקרי SOS? במקום להגיע אל המוסך או אל חנות המצברים, תוכלו גם אתם לתאם מראש את החלפת המצבר שלכם. לפי מה מתזמנים את החלפת המצבר? אם לדוגמא אתם יודעים כי תאריך ההחלפה המומלץ הינו בעוד כחודש, תוכלו לתאם את הגעת מתקין המצברים. כמו כן, במידה ואתם רוצים להחליף את המצבר ברכב שאתם עתידים למכור, תוכלו לעשות זאת בתיאום מראש וללא כל טירחה המבוססת על התניידות אל החנות.

 

לפני כל החלפה מתבצעת בדיקה מקיפה

חשוב לדעת כי שירות החלפת המצבר אינו שירות המתחיל ונגמר בהחלפת המצבר. ההחלפה מתבצעת רק לאחר שבוצע סט של בדיקות שמטרתן להבין האם אכן ישנה סיבה להחליף את המצבר. המון פעמים תקלות המצטיירות כתקלות שהפתרון להן הוא החלפת המצבר, מסתכמות בטיפולים הניתנים על ידי מתקין המצברים כך שאתם עתידים לחסוך לא מעט כסף. בפעם הבאה שאתם נתקעים או רוצים להחליף את המצבר, אתם כבר יודעים איך עושים זאת. נסיעה טובה!

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5