סיפורו של אבי
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

סיפורו של אבי

אבי הוא ירושלמי בן 39 עם שני ילדים, הוא שמח ומאושר והוא עובד כאיש מכירות של חברה גדולה. לאבי שתי מכוניות אחת שלו ואחת שאשתו עושה בהן שימוש. אבי הוא מה שנקרא ישראלי טיפוסי והוא חי חיים בורגניים, נוחים וטובים. יום אחד הבוס של אבי הטיל עליו משימה חשובה, לסגור עסקה גדולה עם אחת מלקוחות החברה. במשך חודשים עמל אבי על העסקה וסגר את כול הקצוות בשביל שיוכל לברך על המוגמר.

אך אבוי ביום שבו הייתה אמורה להיות פגישה חשובה מאוד במשרדי החברה קרתה תקלה שהשפיעה על העסקה בצורה דרסטית וגם על חייו של אבי. אבי התעורר בבוקר ויצא את ביתו כבכל יום לאחר ששתה כוס קפה, הוא נכנס לאוטו שלו והתניע אך אבוי האוטו לא נדלק. מיד הבין אבי כי מצבר האוטו נגמר וחשב איזה מזל שקנה כבלים חדשים לאוטו בשביל להתניע אותו. אבי חיכה לאחד השכנים שירד וחיבר את הכבלים לאוטו של השכן והתניע את רכבו. אך אבוי תקלה חמורה קרתה ואבי חיבר את הכבלים לא נכון כך שהאוטו והמעגלים החשמליים שלו נשרפו. 

 

מה אבי היה יכול לעשות אחרת?

אבי טלפן מיד אל החברה שאתה היה אמור לסגור את העסקה ולמזלו הם הבינו במה מדובר ולא ראו זאת לחובתו. אך אבי היה צריך עדיין לשלם עשרות אלפי שקלים על תיקון האוטו שלו וכל זאת בגלל תקלה טיפשית של אי חיבור הכבלים כפי שצריך. תקלה כזאת יכולה לקרות לכל אחד אך כשהיא קורית לך אתה חש בושה גדולה ומצטער על כך. אבי היה יכול לעשות דברים אחרת כפי שנוכיח לכם בפסקאות הבאות. אבי היה יכול במקום לחבר כבלים באופן עצמאי לקרוא לחברת מצברים עד הבית ולתקן את המצבר ולהחליפו. כל העניין היה לוקח זמן קצר והוא היה מצליח לקיים את הפגישה שלו ויותר חשוב מכך האוטו שלו היה בסדר. לפעמים שווה להמתין קצת בכדי לתקן בעיה במקום למהר ולהרוס את האוטו שלך.

 

מצבר – הדבר החשוב באוטו שלכם

לא רבים חושבים על כך אך ללא מצבר האוטו שלכם לא יכול לנסוע. מצברים הם משמעותיים ביותר באוטו והחשיבות שלהם עצומה ועל כן אנחנו צריכים להבין בהם בכדי לקנות את המצבר הטוב ביותר. ככל שנקנה מצבר יותר איכותי כך יתרחשו לו פחות תקלות ואנחנו נוכל להיות בטוחים כי המצבר שלנו יחזיק מעמד למשך זמן רב מאוד. אל תתפשרו על איכות המצברים לרכב שלכם מכיוון שיש להם משמעות עצומה ועלינו להיות מודעים לכך. 

 

חשיבות תחזוקת המצבר

לצד העובדה שאנחנו צריכים לקנות מצברים איכותיים אנחנו חייבים לזכור כי עלינו לתחזק את המצבר כפי שצריך. ככל שנתחזק את המצבר בצורה יותר איכותית כך אנחנו נהיה בטוחים כי המצבר שלנו יחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר. בכדי לתחזק מצבר בצורה חכמה אנחנו צריכים לבצע את הפעולות הבאות, עלינו להסתכל על המבנה החיצוני של המצבר ולראות האם יש בו פגמים. ככל שיש פגמים במצבר הדבר צריך להדליק לנו נורות אדומות ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך. לאחר הבדיקה החיצונית של המצבר לרכב, אנחנו צריכים לבדוק כמה מים יש במצבר, אם חסרים מים הדבר מעיד על בעיה במצבר ואנחנו צריכים לדאוג למלא את המים במצבר ולעשות זאת בהקדם. אם אתם לא בטוחים כיצד יש למלא מים במצבר היעזרו באיש מקצוע שיסייע לכם. 

 

הכינו את המצבר לעונות השנה המתחלפות

דבר נוסף שחשוב מאוד לבצע הוא להכין את המצבר שלכם לעונות השנה המתחלפות, ככל שהמצבר שלכם יהיה מוכן לעונות השנה השונות כך הוא יחזיק מעמד לאורך זמן יותר. לפני כל עונה אנחנו צריכים לעשות בדיקה של כמות המים במצבר ולדאוג כי הם עומדים בגובה הנדרש. ככל שנדאג למצבר כך נהיה יותר בטוחים כי אנחנו עושים שימוש חכם יותר בו וכך המצבר שלנו יחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר. מצברים הם דבר שיש להשקיע בו ולעשות הכול בכדי לתחזק ולשמור עליהם גם כאשר מדובר בעונות שנה מתחלפות. 

 

מצברים – לא גזרת שמים שיגמרו כל כך מהר

לא רבים מודעים לכך אך במספר פעולות פשוטות אנחנו יכולים להבטיח כי המצבר שלנו לא יגמר וכי אנחנו נהיה בטוחים כי הוא יהיה עמיד למשך הזמן הרב ביותר. הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי המצבר יעמוד למשך זמן רב הוא לבדוק את מתח הטעינה של המצבר. אם מתח הטעינה לא תקין הרי שמדובר בבעיה רצינית ואנחנו צריכים לטפל בבעיה זו פן יגמר המצבר מהר יותר ממה שהתכוונו. מצברים עובדים טוב רק עם מים מזוקקים ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו ממלאים מים במצבר. אם לא נמלא מים מזוקקים במצבר הרי שתיגרם תקלה רצינית והמצבר יתקלקל מהר יותר, שימו לב לעובדה זו כאשר אתם משתמשים במצבר כזה או אחר.

 

מצבר לרכב - כיצד נקנה את הטוב ביותר?

ישנם הרבה חברות המוכרות מצברים בארץ ואנחנו צריכים להבטיח כי נקנה את המצבר הטוב ביותר שיש. כאשר אנחנו קונים מצבר הדבר הראשון שעליו אנחנו צריכים להסתכל הוא מחיר המצבר. אל לנו לקנות את המצבר הזול ביותר מכיוון שהדבר יכול להוביל לבעיות ולקשיים ואנחנו נקנה מצבר גרוע. לצד זאת כאשר אנחנו קונים מצבר אנחנו צריכים להסתכל על האחריות שנקבל על המצבר. ככל שהאחריות יותר ארוכה כך שווה לנו לשלם יותר על המצבר ואנחנו נקבל מצבר יותר איכותי ואת זאת עלינו לזכור ולשים דעתנו על כך. 

 

מה קורה אם אנחנו נתקעים עם המצבר?

מי לא מכיר את זה שהוא לפני פגישה חשובה או ביום הכי חשוב בשנה ופתאום נהרס לו המצבר. מדובר בבעיה קשה ומכאיבה היכולה לגרום לנזק רב ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך. כאשר המצבר שלנו מתקלקל אנחנו יכולים לפעול במספר דרכים. אנחנו יכולים להתניע את האוטו עם כבלים או שאנחנו יכולים להמתין לחילוץ שיחליף לנו את המצבר. כפי שראינו בסיפורו של אבי התנעה עם כבלים יכולה להיות מסוכנת ואנחנו צריכים להיות מודעים לכך ועל כן יתכן ועדיף להתניע את האוטו עם האיש מקצוע שיבוא להחליף את המצבר. 

 

מצברים עד הבית – הפתרון שלכם לתקלות מצבר

אם נתקעתם בלי מצבר לרכב, הרי שאתם יכולים לפנות אל מצברים עד הבית. מצברים עד הבית יגיעו עד להיכן שאתם יושבים וידאגו להחליף לכם את המצבר בצורה הפשוטה ביותר שיש. מצברים עד הבית מקפידה לעבוד עם המצברים הכי איכותיים שיש ותעשה הכול בכדי לתת לכם את המצבר הטוב ביותר שיש. המחירים של מצברים עד הבית הם הוגנים ושווים לכל נפש וכל אחד יכול להרשות לעצמו את השירות של מצברים עד הבית. אצלנו תמצאו עובדים מסורים ואדיבים שיעשו הכול לעזור לכם בעת צרה ולחלץ אתכם מהקושי שבו אתם נמצאים בכדי לסייע לכם. מצברים עד הבית חרטה על דגלה לתת לכם את השירות הטוב ביותר בצורה האיכותית ביותר שיש. 

 

 

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5