עד הבית: 5 יתרונות לשירות מצבר עד הבית | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

עד הבית: 5 יתרונות לשירות מצבר עד הבית

בשנת 2018 הפיצה שהזמנתם מגיעה אליכם עד הבית, משלוח הבגדים שרכשתם באינטרנט מגיע אליכם עד הבית וכך גם מחווה רומנטית בדמות פרחים המגיעה ממש עד אליכם. אם חשבתם שאיכות החיים מתחילה ונגמרת כאן, דעו כי מצבר לרכב שעליכם להחליף בכל 4 שנים, גם הוא מגיע עד אליכם עם שירות החלפה מהיר, מקצועי ויעיל. לפניכם, 5 היתרונות הגדולים של השירות המהפכני!

 

אתם הלקוח היחיד

כל נהג צריך להחליף מצבר לרכב, אך השאלה הגדולה היא איך כל נהג בוחר להחליף את המצבר שלו. בעת שאתם מגיעים אל חנות המצברים או אל המוסך המטפל שלכם, אתם צריכים להמתין בתור עם עוד עשרות לקוחות. למרות שחנויות המצברים עושות הכל על מנת להעניק לכם שירות מהיר, הרי שלא תמיד ניתן לצפות את זמני השירות, כך שעליכם להמתין לתורכם. בעת שהמצבר מגיע עד אליכם – אתם הלקוח היחיד וכל תשומת הלב מוענקת לכם!

 

חיסכון אדיר בזמן

לטובת החלפת מצבר לרכב, הרי שעליכם לאחר בבוקר לעבודה או לצאת מהעבודה מוקדם. המטרה? להגיע בזמן אל חנות המצברים כאשר עליכם להתאים את עצמכם אל שעות הפתיחה של החנות. מנגד, בעת שאתם בוחרים בשירות עד הבית, חנות המצברים מתאימה עצמה אליכם, ולא ליהפך! מדובר על שירות שחוסך לכם זמן, פקקים ובעיקר משפר לכם את חוויית השירות!

 

חיסכון אדיר בכסף

ואולי אתם לא חושבים על זה מיד כשאתם חושבים על שירות עד הבית, אך שירות החלפה שכזה גם חוסך לכם לא מעט כסף. אם תחשבו על זה, הגעה פיסית אל חנות המצברים מצריכה מכם לצאת מוקדם מהעבודה או לאחר לעבודה – מה שמתורגם לבזבוז של כסף מאחר ואתם מפסידים שעות עבודה. מעבר לכך, עליכם לשאת בהוצאות הדלק בדרך לחנות ולעמוד בפקקים. בעת שהמצבר מגיע עד אליכם – אתם חוסכים את כל ההוצאות האלו!

 

המצבר מגיע אליכם כשלכם נוח

לוח זמנים של אנשים עסוקים מאופיין בעיקר בחוסר גמישות. החלפה של מצבר היא לא משהו שניתן לדחות והוא חייב לטפס אל ראש סדר העדיפויות שלכם. במקום שתצטרכו לשנות את לוח הזמנים שלכם ולהכניס עצמכם ללחץ מיותר, תוכלו אתם להחליט מתי נוח לכם להחליף את המצבר במסגרת הזמן האפשרית. מצבר לרכב המגיע אליכם עם שירות של מצבר עד הבית, הוא שירות הנקבע על פי הזמנים הנוחים לכם בלבד!

 

השירות כולל בדיקה ורק לאחר מכן החלפה

כמו כן, שירות ההחלפה המגיע עד אליכם אינו כולל את החלפת המצבר בלבד. בעת שמגיע אליכם טכנאי מצברים, הוא יבצע בדיקה מקיפה, יבחן את המצבר הנוכחי והאם אכן נחוצה כעת החלפה, האם תיקון עדיף ואיזה מצבר מתאים לרכב שלכם. המטרה? להעניק לכם שירות מקצועי ויוצא דופן!

 
שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5