קשובים למצבר לכל אורך הדרך | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקונועיות
וכיסאות נכים חשמליות במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

קשובים למצבר לכל אורך הדרך

כבעלי רכבים פרטיים, אתם רוצים להיות בטוחים כי הרכב שלכם ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר בכל עת. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הרכב שלכם הוא מכונה, ולעתים גם אל מכונות המתוכנתות היטב צריך להקשיב.

 

אם יש דבר שחשוב להישאר קשובים אליו ברכב שלכם הוא המצבר. לשמחתכם, קל מאד לאתר תקלות המתרחשות בו, וזאת הודות לקולות חריגים שלעתים נשמעים מכיוונו. בעת שמדובר על סוגי המצברים הקיימים בשוק, אין להם כל חשיבות, ולכל מצבר צריכים להישאר קשובים ללא תלות בסוגו.

 

רעשים משונים בזמן הנעת הרכב

אם כן, השאלה הנשאלת היא מתי צריכים להיות קשובים למצבר ועל אילו רעשים מדובר? ראשית, ישנם הרעשים העולים מכיוון המצבר בעת שאתם מנסים להניע את הרכב. כידוע, בעת שהמצבר וכל המערכות ברכב תקינות, התנעת הרכב הינה התנעה חלקה ללא כל רעשים שונים. מנגד, אם אתם מנסים להניע את הרכב שלכם והינכם שומעים קולות חריגים שאינם אופיניים להתנעת הרכב שלכם, העניקו להם תשומת לב. גם אם הצלחתם להניע את הרכב, מדובר על רעשים שיכולים לבשר על תקלה ועל כן לא מזיניחים את בדיקת הרכב בשום אופן.

 

רעשים מכיוון המצבר לאורך הנסיעה

בעת שאתם עולים לרכב, הרעש היחיד שאתם אמורים לשמוע הוא את המוסיקה המשודרת מהתחנה החביבה עליכם. אתם נוהגים בדרכים ולפתע שומעים רעשים שונים מכיוון המצבר? הרעש לא מקרי. עליכם להבין כי הרעשים השונים העולים מכיוון המצבר, הינם בגדר סימפטומים, המבשרים על בעיה המצריכה בדיקה. לכן, בעת שאתם שומעים קולות בנסיעה, חשוב מאד לא להזניח אותם ולבדוק את הרכב. לא אחת מדובר על מצבר שפג תוקפו, או על מצבר שהותקן שלא כשורה. סוגי המצברים הקיימים בשוק כיום מאפשרים לכם להנות מנסיעה חלקה ונעימה, כך שאין כל סיבה לנהוג ברכב עם מצבר תקול.

 

מה עושים במצב כזה?

האם רעשים מכיוון המצבר מצריכים בדיקה מיידית? התשובה לכך היא חד משמעית והיא חיובית. חשוב לזכור כי מטרת העל שלכם בעת שאתם עולים אל הרכב שלכם, היא להגיע אל יעדכם בשלום. בעת שהמצבר שלכם לא יפעל כשורה, הרי שאתם עלולים למצוא עצמכם תקועים בדרכים, בתנאים שאינם אידיאליים. לכן, קחו את הרכב שלכם לבדיקה שגרתית תוך שיקוף הקולות העולים מן המצבר. לעתים, ידובר על מצבר בעל כשל או ליקוי, שיצריך את החלפתו המיידית. לשמחתכם, כיום ישנם מצברים במחירים נוחים תוך שאתם מקבלים איכות ללא פשרות. נסיעה טובה ואיכותית מתחילה בהתקנתו של מצבר איכותי ברכב שלכם. נסיעה טובה!

בודקים את המצבר רק עם איש מקצוע מקצועי ואמין

הטעויות הנפוצות ביחס למצברים


1.מצבר יד שניה לא בא בחשבון: הרכישה האידיאלית עבורכם היא לרכוש מצבר חדש. בעת שתרכשו לטובת הרכב שלכם מצבר חדש, אתם למעשה רוכשים מוצר עם אחריות ביד ראשונה. יחד עם זאת, ישנם אלו שמראש לא זקוקים... המשך קריאה

תושבת מצבר

מצברים ישנים של רכבים ממגרשי מכוניות


אחד מהרכיבים הכי חשובים בכל כלי רכב זהו המצבר. המצבר הוא פריט אנונימי וחבוי מהעין ולעיתים אנחנו לגמרי שוכחים מקיומו עד ש-... כאשר הרכב שלנו מסרב לנוע וכל הניסיונות שלנו עולים בתוהו אנחנו... המשך קריאה

התנעה עם כבלים

וכך אתם בעצמכם מקצרים את חיי המצבר שלכם


לא רק אתם צמאים, גם מצבר לרכב שלכם אחד הדברים החשובים ביותר כשמדברים על תחזוק המצבר שלכם הוא הוספת המים אליו. אילו מים עליכם להוסיף? אך ורק מים מזוקקים. מים שאינם מזוקקים מביאים לדבר אחד... המשך קריאה

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5