רוכשים מצבר? כך תדעו שעשיתם עסקה טובה
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

רוכשים מצבר? כך תדעו שעשיתם עסקה טובה

בעת שאתם רוכשים מצבר לרכב, אתם רוכשים גם איכות חיים וביטחון בכביש, ועל כן חשוב אכן לוודא כי העסקה שאתם מבצעים היא עסקה כדאית. מחיר הוגן, שירות מנצח, איכות ואחריות למצבר הם מה שיהפוך את רכישת המצבר החדש שלכם, לעסקה שתוכתר כהצלחה. למה אתם מחכים? צאו לדרך!

 

מחיר ללא פשרות

כיום, נדמה כי ישנה תחרות בכל התחומים. בחיפושכם אחר מצבר לרכב, אחד הפרמטרים שכדאי לכם להעניק להם תשומת לב הוא סוגיית המחיר. חברה שמכבדת את עצמה, תעניק לכם מחיר הוגן שהולם את המחירים בשוק המצברים. אין שום סיבה שתשלמו יותר על המצבר, בעת שתוכלו לרכוש אותו במחיר נוח והוגן יותר. שימו לב, כי לעתים עלות המצבר יכולה להיות אכן גבוהה מהממוצע, וזאת הודות לשירות שאתם מקבלים ולאחריות המשודכת לו.

 

שירות עד הבית

רכישה של מצבר לרכב לא מתחילה ומסתיימת ברכישתו. בעת שאתם רוכשים את המצבר, במידה רבה אתם גם רוכשים שירות. את המצבר אתם עתידים לרכוש בשני אירועים שונים: אפשרות אחת היא בעת שהרכב עבר בדיקה סדירה במוסך והומלץ לכם על החלפתו, ואפשרות שניה היא בעת שנתקעתם בבוקר, רגע לפני יציאתכם לעבודה עם רכב לא מניע. מה עושים? מסתייעים בשירות של חברה המעניקה לכם שירות החלפת מצבר עד הבית! (לרשימת איזורי השירות שלנו ) כן, כן. הדבר האחרון שאתם צריכים בבוקר שכזה הוא לחשוב על פתרונות, אפשרות התניידות או טובה מהשכנים. חברת מצברים אמינה ואיכותית תספק לכם את המצבר.

 

איכות המצברים

אם פעם היו מספר סוגים בודדים של מצברים, הרי שכיום קיימת בפניכם האפשרות לבחור מתוך מגוון עשיר ורחב של מצברים. אל דאגה, אינכם צריכים לעשות סקר שוק ולבחור את המצבר האיכותי ביותר – יש מי שעושה את זה בשבילכם. החברות האמינות העוסקות אך ורק במצברים, מראש מחזיקות את המצברים האיכותיים ביותר, שעתידים לתת מענה איכותי ובלתי מתפשר לקהל הלקוחות. מצבר הרכב הוא המפתח לנסיעה בטוחה ונטולת תקלות, השקיעו במצבר איכותי דרך חברה ותיקה ומנוסה – ואתם סוללים את דרככם על דרך המלך.

 

אחריות למצבר

אתם רוצים להיות בטוחים כי ביצעתם עסקה טובה עם רכישת המצבר החדש שלכם? כדאי לוודא שאתם מקבלים אחריות על המצבר. לא מעטות החברות שבוחרות להתנער מאחריות, והשירות הניתן מהן מסתכם ברכישת המצברים לקהל הלקוחות. מנגד, ישנן החברות הדוגלות באיכות בלתי מתפשרת של שירות, המתחילה באיתור הצורך שלכם כלקוחות הזקוקים למצבר, ועד למתן אחריות שיעניק לכם את הביטחון כי יש לכם אל מי לפנות במקרים של תקלות. האחריות הניתנת למצברים משתנה בהתאם לסוג המצבר, ונעה בין 12 חודשים ל-0 חודשים.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5