שוברים את כל המיתוסים על המצברים לרכב
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

שוברים את כל המיתוסים על המצברים לרכב

בעת שמשתמשים ברכב הפרטי, לא תמיד חושבים על מכלול החלקים שלו ואיך המכונה פועלת, אלא פשוט נהנים מהאפשרות להתנייד בקלות ממקום למקום. לעתים, חוסר הידע ואי ההבנה בחלקי הרכב, מביאים איתם גם לא מעט מיתוסים אודות חלקיו השונים של הרכב וטעויות נפוצות ביחס למצבר. כך, ישנם שלל מיתוסים סביב המצבר, המתגלים כמובן כלא נכונים. אחת ולתמיד: שוברים את המיתוסים סביב המצברים לרכב.

 

בשביל מצבר חייבים להגיע למוסך

לא נכון. אמנם אם תרצו לקבל שירות אודות המצבר שלכם, אכן תוכלו להגיע למוסך, אך לא מדובר בתנאי הכרחי. כיום, ישנן חברות המציעות שירות מהפכני של מצברים המגיעים עד לבית הלקוח. המשמעות היא, שמעבר לכך שתוכלו להזמין מצבר בזמנכם הפנוי וכך לתכנן את החלפתו, הרי שמדובר על שירות יוצאן מן הכלל כאשר מדובר על מקרי חירום בהם נתקעתם עם רכב שלא מניע בחניית הבית שלכם. הימים בהם היה עליכם להזמין גרר למוסך – אינם עוד! עם שירות שכזה, כל שעליכם לעשות הוא להזמין את המצבר, ולהמתין בבית שלכם עם כוס קפה.

 

עליי לקחת הלוואה בשביל מצבר

לא נכון. ישנה הילה סביב המצברים ככאלו שהינם מאד יקרים. אמנם לא ניתן להאשים את אלו שחושבים כי מדובר על אביזר יקר, וזאת מאחר ומדובר על חלק מאד חיוני בתפעול הרכב. יחד עם זאת, המצברים הם דווקא מהחלקים בעלי העלות הנוחה יותר, ומעבר לכך הרי שניתן לרכוש גם מצברים לרכב בזול. ישנם מצברים הנמכרים מראש במחירים מאד נוחים על ידי חברות המבקשות להנגיש את המצבר בקלות לקהל הנהגים, ויחד עם זאת, גם ישנם מבצעים ממוקדים ויכולת לרכוש מצבר שאינו חדש.

 

חייבים לקנות מצברים חדשים

לא נכון. מעבר לכך שניתן לרכוש מצברים לרכב בזול, הרי שניתן לרכוש אותם אפילו עוד יותר בזול בעת שמדובר על מצברים הנמכרים בשוק היד השנייה. המשמעות היא שלא תקבלו מצבר מהאריזה שטרם נעשה בו שימוש, אלא מדובר על מצברים שכבר הותקנו ברכבים, ומסיבות שונות הוצאו מהם. כמובן שבעת שנמכר לכם מצבר הרי שהוא תקין, אך הוא אינו חדש, ועל כן חשוב לשים לב.

 

אם המצבר לא מרעיש אז הכל בסדר

לא נכון. החשש הגדול מהגיחה למוסך וההתעסקות עם תפעול ותחזוק הרכב, מביא לא מעט נהגים להעלים עין מבעיות אפשריות שעלולות לצוץ. אם חשבתם שכל עוד המצבר שלכם אינו מרעיש אז הכל תקין, הרי שלא כך הדבר. חשוב מאד לעקוב אחר תוקף המצבר שלכם ולהחליפו עם המועד המצוין עליו. בעת שאתם לא מתחזקים את המצבר ולא נוהגים על פי הוראות החשמאלי, המוסך או החברה ממנה רכשתם את המצבר, אתם עלולים למצוא עצמכם תקועים באמצע הדרך.

המאמר נכתב על ידי www.mazberim.co.il

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5