מצברים לרכב | כיצד נבחר מצבר מתאים ומה צריך לדעת?
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!

כיצד נבחר מצבר לרכב בצורה נכונה ומה אני צריך לדעת?

שאדם מן היישוב נתקע ללא מצבר תקין לרכב לרוב הוא יגיע למוסך הקרוב על מנת להתקין מצבר חדש לרכב, ברוב המקרים המוסך יתקין מצבר אשר נמצא ברשותו במלאי והלקוח יקבל מצבר מבלי לדעת מהו המצבר שהותקן ברכבו.

מצברים לרכב - חשוב לדעת :

כמו בכל תחום, גם במצברים לרכב קיימים מגוון יצרנים כאשר חלקם איכותיים וחלקם לא ולכן על מנת לבחור את המצבר הנכון חשוב מאוד להתאים את המצבר הנכון לכלי הרכב על פי הוראות יצרן הרכב.

מצברים עם טיפול ומצברים ללא טיפול

למצבר לרכב ממוצע אורך חיים בין 3-4 שנים, אך כדי לשמר את מצבר למקסימום זמן, חשוב מאוד לדעת האם המצבר הוא מצבר הדורש טיפול, במידה וכן, חשוב לנקוט כמה פעולות תחזוקה פשוטות, במצברים עם טיפול ישנם פקקי פלסטיק בחלק העליון של המצבר, יש לפתוח אותם אחת לכמה שבועות ולבדוק את מפלס הנוזל במצבר ולוודא שהוא מכסה את הלוחות מצבר ולא מעבר לכך, במידה וחסר נוזל, יש להוסיף מים מזוקקים בלבד למצבר. מצד שני ישנם מצברים שלא דורשים טיפול ובהם אין פקקים - לדוגמא: מצבר לרכב שנפ. במצברים אלו תמצא חלונית אינדיקציה אשר משנה את הצבע אם המצבר נחלש. חשוב לבדוק שקוטבי המצבר אינם מכוסים בקורוזיה ובמידה והיא מופיעה, מומלץ לפרק את הקוטב ולשפוך עליו מי-ברז פושרים.

חברת מצברים עד הבית ממליצה ללקוחותיה לרכוש מצבר ללא טיפול על מנת לחסוך ללקוח זמן ומאמץ מיותר בתחזוקה השוטפת של המצבר.

התאמת האמפר של המצבר לרכב

על מנת למנוע מצב של חוסר התאמה בין "הכח" - אמפר של המצבר לבין האמפר שהרכב שלכם דורש מהמצבר, טרם בחירת המצבר יש להתייעץ עם מתקין המצבר ולעיין בספר הרכב על מנת לקבוע כמה אמפר דרוש למצבר על מנת לעבוד בסיכרוניזציה תקינה עם מערכות החשמל של הרכב.

חשוב להבין שבמידה ויותקן ברכב מצבר חלש, יחווה הלקוח מצב שנקרא "הנעה קשה" ואורך חיי המצבר יהיו קצרים משמעותית.

מצבר המתאים לתנאי האקלים והכבישים של ישראל

ישראל היא מדינה חמה, ושבוחרים מצבר לרכב חשוב לוודא שהמצבר הותאם למדינות חמות, רוב סוגי המצברים מגיעים עם ריכוז חומצה גבוה, שאינו תואם לתנאי האקלים החמים של מדינת ישראל והמצברים המותאמים אלינו צריכים ריכוז נמוך יותר של חומצה. המצבר חייב להיות מסוגל לעמוד בחום גבוה, בעל קיבול גבוה ועמידות בפריקות עמוקות ורעידות של הרכב בגלל מצב הכבישים בארץ. 

 

ובכל מקרה להלן כמה טיפים חשובים לזיהוי מצבר איכותי מקורי וחדש :

  • רכישה אצל מפיץ מורשה - יש לוודא לרכוש מצברים רק מסוכנים מורשים של היבואן, במידה ואתם לא בטוחים אם המתקין שלכם הוא מפיץ מורשה, התקשרו לחברת היבואן ותשאלו אם החברה שאתם עובדים איתה היא מפיץ מורשה שלהם. שימו לב שישנם מקרים רבים של זיופים.
  • מספר סידורי מוטבע על המצבר - מצבר צריך להכיל עליו בהטבעה שני מספרים עוקבים שמציינם תאריך ויש לוודא שהתאריך מוטבע.
  • תעודת אחריות למצבר - דרשו ממתקין המצברים שלכם תעודת אחריות מקורית של המותג שרכשתם, שימו לב שהתעודה היא מהמותג ולא מסמך של המתקין.
  • מצבר רוכשים מחברה בעלת מוניטין - תמיד נכון יותר יהיה לרכוש מצבר מחברה שכל פעילותה היא מכירת מצברים, בחברה כזאת תחלופת המצברים היא עצומה ולכן לא תהיה אפשרות שתקבלו מצבר ישן שאוחסן זמן רב, במקרה שתקבלו מצבר שלא עבר זמן רב מאז שהגיע למפיץ מהחברה, אורך החיים של המצבר יהיה ארוך יותר משמעותית ממצבר מאוחסן.


במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לעיין בדף שאלות ותשובות אספנו עבורכם מקבץ נוסף של מידע חשוב שיעזור לכם בבחירת המצבר הנכון והמתקין הנכון לרכב שלכם.

לייעוץ בחינם בנושא בחירת מצבר לרכב חייגו : 077-8046423

הטעויות הנפוצות ביחס למצברים


1.מצבר יד שניה לא בא בחשבון: הרכישה האידיאלית עבורכם היא לרכוש מצבר חדש. בעת שתרכשו לטובת הרכב שלכם מצבר חדש, אתם למעשה רוכשים מוצר עם אחריות ביד ראשונה. יחד עם זאת, ישנם אלו שמראש לא זקוקים... המשך קריאה

טסט למצבר יד שנייה במצבר טוב

רוכשים מצבר? כך תדעו שעשיתם עסקה טובה


בעת שאתם רוכשים מצבר לרכב, אתם רוכשים גם איכות חיים וביטחון בכביש, ועל כן חשוב אכן לוודא כי העסקה שאתם מבצעים היא עסקה כדאית. מחיר הוגן, שירות מנצח, איכות ואחריות למצבר הם מה שיהפוך את רכישת... המשך קריאה

בדיקה מקיפה למצבר ברכב עד אלייך הביתה

מה משפיע על מחיר המצבר לרכב שלכם?


תקופת האחריות לבטח אתם מכירים את העובדה כי בעת שאתם רוכשים מוצר ומקבלים איתו תקופת אחריות ארוכה יותר, כך גם העלות שלו גבוהה יותר ביחס למוצרים שונים ללא אחריות. חשוב לומר, כי האחריות למצבר... המשך קריאה

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5