שאלות ותשובות בנושא החלפת מצברים | מצברים עד הבית
מצברים עד הבית
מצברים לרכב מהיבואן לצרכן ועד הבית

מתחייבים למחירים הזולים בארץ !

מצברים לרכב עד הבית
מבצעי מצברים עד הבית מבצעים חמים

מצברי פריקה עמוקה לקלנועיות
וכיסאות נכים חשמליים במחירים
הוגנים ומתחשבים ביותר!

................................................

מבצע כבלים איכותיים המתניעים
בנגיעה מכל סוג של רכב עם אחריות
לכל החיים 99₪ לפרייבט 179₪
למסחרית/משאית

................................................

מבצע לאופנועים / טרקטורונים
(גם לילדים במחירים חסרי תקדים)
מבצע סוללת ליטיום של חברת
samsung לקורקינטים ואופניים
חשמליים במחיר שובר שוק!

................................................

מבצע מקורי למוניות/מורים לנהיגה
במחיר שמור ואחריות לא שגרתית!

אפשרות לקבלת שירות והתקנה

במקום בכל לחלקי הארץ!
צור קשר עם מצברים עד הבית צרו איתנו קשר!

שירות 24/7, שירות בכל שעה!

חייג עכשיו:

או

מצבר וולטה
מצבר אקסיד
מצבר קראון
מצברי אופטימה
מצברים יואסא
ורטה מצברים
נתקעת?... תן לנו לעזור!
איך לבדוק מים במצבר?

לבדיקת מים במצבר המכונית יש לפתוח את הפקקים (במידה וישנם כאלה), לוודא שצבע המים שקוף ושגובה המים הוא מעל 1 ס"מ מהלוחות. בדיקות אלו ניתן לעשות גם שעורכים טסט לרכב. במידה וחסרים מים, יש להוסיף מים מזוקקים המיועדים לרכב בלבד ולא שום סוג אחר של מים, שכן מים לא מתאימים יגרמו קורוזיה ובשל כך גם נזק לכבלים

הסרת קורוזיה ברכב - איך לנקות סימני קורוזיה ממצבר הרכב?

לניקוי קורוזיה ממצבר הרכב יש להשתמש במים רגילים מהברז ולהבריש בעזרת מברשת. לסיום הניקוי מומלץ להתיז על האזור חומר מיוחד נגד קורוזיה. חשוב להקפיד ולבצע בדיקה פעם בשנה כדי להימנע מעודף קורוזיה.

בדיקת מתח וטעינה לרכב - כל כמה זמן יש לבצע?

בדיקת מתח וטעינה של מצבר הרכב יש לבצע אחת לחצי שנה . בדיקה זו תבוצע במוסך המתמחה בחשמלאות רכב או על ידי מצברים עד הבית, הבדיקה נעשית על ידי ציוד מקצועי ומתקדם בתחום.

איך לטעון מצבר מרכב אחר בעזרת כבלים?

מצברים גמורים? כדי להניע מצבר של רכב אחר עם כבלים עקבו אחר השלבים: 1. יש לדומם את שתי המכוניות 2. לחבר פלוס מהרכב המטעין לפלוס של הרכב הנטען 3. לחבר מינוס לגוף של הרכב הנטען 4. להתרחק מהמנוע ולהניע את הרכב המטעין 5. להניע את הרכב הנטען. 6. לפרק את כבלי המינוס ואז את כבלי הפלוס.

אני מנסה להניע את הרכב אבל אין סטרטר, אלא מעין תקתוקים מהירים

סביר שהמצבר שלך נגמר. יש להניע עם כבלים ולהגיע לחשמלאי - שיבדוק אם הטעינה או המצבר הם הבעיה. התקתוקים הם הניסיון להנעה, ללא מספיק כוח מהמצבר. נזק לא נגרם אבל המצבר כנראה הגיע לסוף חייו. אפשרויות נוספות שמומחה יוכל לאתר: אלטרנטור, סטרטר, ממסר ועוד. 5. להניע את הרכב הנטען. 6. לפרק את כבלי המינוס ואז את כבלי הפלוס.

האם מחיר המצבר מצביע על איכותו?

לא תמיד מצבר יקר יותר מעיד על איכות גבוהה יותר, לרוב מחירו נקבע גם בשל המותג אותו הוא נושא. כדי לדעת אם המצבר הוא אכן איכותי מומלץ לבצע בדיקה אצל בעל מקצוע. ניתן להזמין את מצברים עד הבית כדי להחליף מצברים ולבצע בדיקות תקינות

תקלה: מה לעשות כשמנוע המכונית כבה פתאום?

כנראה שהמצבר או האלטרנטור התקלקלו. אם מצבר מתקלקל - להניע עם כבלים ולהגיע לחשמלאי רכב. אם אלטרנטור - גרירה ותיקונו או החלפתו. אפשרית גם בעיית דלק, כגון משאבה שהתקלקלה, דלק שנגמר או שמולא דלק לא מתאים.

האם גם קלנועיות עובדות על מצבר לרכב או סוללה אחרת?

קלנועית היא כמו כל רכב חשמלי העובד על מצבר, לכן גם לקלנועיות יש מצבר לרכב. הקלנועית היא רכב קטן ולכן צריכת החשמל שלו היא יחסית קטנה מרכבים אחרים, כמו כן יש לזכור כי קלנועיות ברוב המקרים לא מכילות התקנים הדורשים חשמל כגון: מזגן, לוח מכוונים מואר חלונות חשמליים, מערכות שמע וכו', דבר המקטין משמעותית את צריכת החשמל מהמצבר.

האם כדאי לרכוש מצבר יד שנייה ?

כן, ולא. מצבר יד שנייה אורך חייו מוגבל מאוד, תלוי מתי הוא נקנה לראשונה. מצבר לרכב מיד שנייה יכול להתאים לרכב המשרת אתכם לזמן קצר. אם יש כוונה למכור את הרכב בטווח הקצר, אז כן אפשרי לרכוש מצבר יד שנייה. אך לרכב המיועד לשרת אתכם לטווח ארוך, רצוי לרכוש מצבר חדש ולא יד שנייה שאורך חייו מוגבל וקצר יחסית למצבר חדש. לקריאה נוספת על מצבר חדש ומצבר משומש לחץ כאן.

איזה טיפולים יש לבצע במצבר ?

איזה טיפולים יש לבצע במצבר ? 1. בדיקה של מי המצבר בכל אחד מהפקקים - לפחות אחת לשנה. 2. שטיפה של פני המצבר והחיבורים מהאבנית והקורוזיה שהצטברו עליהם מהאדים שיוצאים מהמצבר. 3. טעינה קבועה של המצבר וניתוקו, אם במשך זמן רב אין טעינה כזו (בשל חופשה וכדומה).

אני שומע רעש מהמצבר, מה הבעיה?

אם אתם שומעים מעין שריקות או צפצופים מהמצבר, יש לבדוק אם לא מילאתם יותר מדי מים במצבר,זה גורם בדיוק לתופעה כזו. כדאי גם לבדוק את פקקי המצבר - שהם לא סתומים.

אין טעינה ברכב תוך כדי נסיעה - האם הלך המצבר?

לא. אין לזה קשר למצבר או לסוג הרכב כמו רכב מסחרי , פרטי וכדומה כיוון שהוא נחוץ רק לפעולה אחת - להניע את הרכב. מה שכנראה עושה בעיות הוא האלטרנטור דווקא.

איך לבחור מצבר לרכב?

מצבר לרכב בוחרים על פי האמפר (או אמפר/שעה) שצריך להיות על פי דגם הרכב שלכם (ראו בספר הרכב) ועל פי הוולטג' (שקובע כמה כוח יהיה למצבר לתת לרכב בהנעה). דאגו שהוולט יהיה לפחות 350. - מצברים זולים קיימים ויכולים לתת תשובה למי שמתעתד להחזיק את הרכב זמן קצר יחסית (עד לגמר האחריות...). - חשוב לבחור מותג מוכר יחסית או לקנות מבית אמין שמספק מוצר שעליו הוא ממליץ ונותן אחריות ארוכה ככל האפשר.

אנחנו נוסעים לחול. איך למנוע מהמצבר לאבד את הטעינה?

פשוט נתקו את כבל המינוס שלו והוא ימתין לשובכם לכם - טעון ומלא. חשוב לשים לב שגם האזעקה אינה פעילה.

מצברים עד הבית, מה זה בעצם אומר?

אנחנו הקמנו מערך של רכבי שירות שיגיעו עד עליכם הביתה בכל זמן שיבחרו (הראשונים במדינת ישראל). היום כבר לא צריך לסוע עד המוסך בכדי להחליף מצבר, צרו עמנו קשר ואנו נדאג לספק את המצבר עד לביתך כולל התקנה. אנו נותנים שירות במגוון רחב של ערים בארץ.

שירות מקצועי מהיר ואיכותי בפריסה ארצית 12
4.9 / 5